Horoskopi un mistika
Ezoterika

Indiešu mīlestības un pārdzimšanas horoskops. Dzimušiem no 23.oktobra līdz 18.novembrim0

Foto – Pixabay.com

Astroloģiju Indijā pazīst jau tūkstošiem gadu ilgi, un visā šajā laikā tā nav zaudējusi savu aktualitāti, ne reizi vien to pamatoti apstiprinot. Indiešu horoskopam ir raksturīga ne tikai īpaša attieksme pret Sauli, bet arī pret Mēnesi. Šī sistēma ir orientēta uz 27 redzamajām nekustīgajām zvaigznēm un izmanto jēdzienu “Mēness” jeb nakšatra. Zodiakālā skaitīšana sākas aprīļa vidū.

Par katru zvaigžņu kopu atbild ne tikai sava zvaigzne, bet arī noteikta dzīvnieka mātīte vai tēviņš. Viņi netiek korelēti ar cilvēka reālo dzimumu un ir tā totēms – starpnieks, ceļvedis un pavadonis Gara pārdzimšanas procesā.

Indiešu horoskops ar 27 nakšatrām jeb zvaigžņu kopām stāsta par tai vai citai zīmei piemītošajām personības īpašībām, īpašu uzmanību pievēršot dzīves mīlestības pusei un seksuālajām attiecībām kā tās sastāvdaļai. Tas palīdz arī saprast, kāds ceļabiedrs dzīvē tās vai citas zīmes pārstāvim būs pats labākais. Tāpēc šo horoskopu nereti sauc arī par mīlestības horoskopu.

1.DAĻU LASI ŠEIT

2.DAĻU LASI ŠEIT

3.DAĻU LASI ŠEIT

4.DAĻU LASI ŠEIT

5.DAĻU LASI ŠEIT

6.DAĻU LASI ŠEIT

7.DAĻU LASI ŠEIT

15. nakšatra

Svati (23. oktobris – 5. novembris)

Dzīvnieka simbols – Bifelis

Debesu pārvaldnieks – Uzlēcošais Mēness Mezgls jeb Rahu – Pūķa Galva

Nakšatra Svati ir saistīta ar dievišķo zvaigzni “Arktur”. Vārds “Svati” tulkojumā nozīmē “šķēps”, “priesteris”. Šo zvaigžņu kopu sauc par “patstāvīgu”, un tas norāda uz cilvēka rīcības un domu neatkarību.

Šajā laikā dzimušo cilvēku raksturā ir apvienots apbrīnojams ideālisms um pārlieku attīstīta ambiciozitāte. Viņiem piemīt vēlēšanās savu vārdu ierakstīt vēsturē, kļūt par pašu labāko, pašu ievērojamāko, viņi par katru cenu vēlas kļūt bagāti. Svati ļoti patīk varasspēles, manevrēšana, grandiozi plāni tālākai perspektīvai. Tomēr tikai nedaudzi zina vai iedomājas, ka šo cilvēku dvēsele ir īpaši tīra. Turklāt paši šīs zīmes pārstāvji vēlas, lai neviens cits, izņemot viņus pašus, nezina, ka viņiem nepatīk “lidināties mākoņos” un ka viņi ir ļoti praktiski.

Šajā laikā dzimušajiem cilvēkiem pats galvenais ir izveidot savu ģimeni. Uz šo mērķi viņi tiecas patiesi un karsti, tomēr Svati mīlestībai ir nebūt ne efemērs raksturs. Saviem partneriem viņi izvirza nopietnas prasības, turklāt nereti cieš savas sīkumainības un kriticisma dēļ. Ilgu savienību viņi redz tikai ar uzticamu un krietnu partneri. To viņi ir gatavi “celt uz pjedestāla”, un ir dziļi vīlušies, kad mīļotos nākas no turienes gāzt.

Svati ir ļoti jūtīgas dabas, viņiem patīk nodarboties ar seksu. Tomēr miesas izpriecas viņiem nebūt nav pašmērķis, lai arī ir jaudīgs impulss. Savu seksualitāti šie cilvēki cenšas slēpt, atklājot to tikai tiešas intīmās tuvības procesā, bet arī paši tam nepievērš īpašu nozīmi. Savu vēlmju apmierināšanai viņi parasti sagaida piemērotu gadījumu, neizrādot iniciatīvu.

Vislabākā saderība Svati ir ar Bifeļmātīti (Hasta), Aunu (Pušja), Aitu (Krittika), Ziloni (Bharani), Ziloņmātīti (Revati), Vērsi (Uttara Phalguni), Govi (Uttara Bhadra).

16. nakšatra

Višakha (6. – 18. novembris)

Dzīvnieka simbols – Tīģeris

Debesu pārvaldnieks – Jupiters

Nakšatra Višakha saistīta ar zvaigzni “Gemma”. Pateicoties šī debess ķermeņa ietekmei, cilvēki kļūst ārēji vairāk pievilcīgi, spēcīgi, apņēmīgi, disciplinēti, tiecas pabeigt visus savus darbus līdz galarezultātam – ne velti zvaigznes nosaukums tulkojumā nozīmē “mērķtiecības zvaigzne”. To attēlo kā savus zarus plaši izpletušu koku. Tas personificē darbos un rūpēs esošu cilvēku, kurš gaida sava darba augļu nogatavošanos; cilvēku, kura ietekme uz citiem pastiprinās.

Vašakha ir raksturīga uzmanīga, iejūtīga attieksme pret cilvēkiem, viņi ir sabiedriski, un viņiem patīk būt draugu un paziņu sabiedrībā, ir labvēlīgi pret viņu padomiem. Kā godkārīgi cilvēki viņi simpatizē visam materiālajam, ir atvērti visam jaunajam, tiecas uz panākumiem. Tomēr, panākuši to, sasnieguši mērķi, Višakha ļoti ātri zaudē interesi par savu nodarbi. Šajā laikā dzimušie cilvēki ir lieli dažādu dabas mīklu cienītāji.

Šīs nakšatras pārstāvjiem ir raksturīga divdabīga uzvedība mīlestībā. Pat, ja viņiem ir nopietnas attiecības, viņi netaisās kategoriski atteikties no iespējamām jaunām intrigām. Periodiska neuzticība, nepastāvība un mūžīga neapmierinātība – Vašakha portreta iezīmes. Neapmierinātības ar sevi rezultātā viņi bieži maina partnerus.

Turklāt, – gadu gaitā šīs zvaigžņu kopas cilvēki mainās stabilitātes virzienā. Viņi cenšas sameklēt partneri, ar kuru viņiem nerastos vēlēšanas meklēt piedzīvojumus. Dažiem Vašakha izdodas “saņemt sevi rokās” un apvaldīt savu apetīti. Virknē gadījumu šie cilvēki var izvēlēties nedoties laulībā.

Uz pilnīgas labklājības un apmierinātības fona šīs zīmes pārstāvji, jūtot aizkaitinājumu, var negaidīti piekrāpt savu dzīves ceļabiedru. Viņi vienmēr ir pilni seksuālas enerģijas, kura jebkurā brīdī var izlīt pāri malām un no dzirksteles pārvērsties liesmā; šai ziņā viņi vienmēr ir zināmā “badā”. Tāpēc Vašakha ir vajadzīgs temperamentīgs partneris, kurš spēj apmierināt tā paaugstinātās vajadzības.

Vislabākā saderība Vašakha ir ar Tīģermātīti (Čitra) vai ar citu Tīģeri.

(Turpinājums sekos)

LA.lv