Horoskopi un mistika
Ezoterika

Indiešu mīlestības un pārdzimšanas horoskops. Dzimušiem no 30.augusta līdz 25.septembrim0

Foto – Pexels.com

Astroloģiju Indijā pazīst jau tūkstošiem gadu ilgi, un visā šajā laikā tā nav zaudējusi savu aktualitāti, ne reizi vien to pamatoti apstiprinot. Indiešu horoskopam ir raksturīga ne tikai īpaša attieksme pret Sauli, bet arī pret Mēnesi. Šī sistēma ir orientēta uz 27 redzamajām nekustīgajām zvaigznēm un izmanto jēdzienu “Mēness” jeb nakšatra. Zodiakālā skaitīšana sākas aprīļa vidū.

Par katru zvaigžņu kopu atbild ne tikai sava zvaigzne, bet arī noteikta dzīvnieka mātīte vai tēviņš. Viņi netiek korelēti ar cilvēka reālo dzimumu un ir tā totēms – starpnieks, ceļvedis un pavadonis Gara pārdzimšanas procesā.

Indiešu horoskops ar 27 nakšatrām jeb zvaigžņu kopām stāsta par tai vai citai zīmei piemītošajām personības īpašībām, īpašu uzmanību pievēršot dzīves mīlestības pusei un seksuālajām attiecībām kā tās sastāvdaļai. Tas palīdz arī saprast, kāds ceļabiedrs dzīvē tās vai citas zīmes pārstāvim būs pats labākais. Tāpēc šo horoskopu nereti sauc arī par mīlestības horoskopu.

1.DAĻU LASI ŠEIT

2.DAĻU LASI ŠEIT

3.DAĻU LASI ŠEIT

4.DAĻU LASI ŠEIT

5.DAĻU LASI ŠEIT

11. nakšatra

Purva Phalguni (30. augusts – 12. septembris)

Dzīvnieka simbols – Žurka

Debesu pārvaldnieks – Venēra

Vārds “Purva Phalguni” tulkojumā skan kā “vainīgs pagātnē” un apzīmē zvaigžņu kopu, kura savā būtība ir ļoti tuva zemei. Tā atrodas Venēras valdījumā un norāda uz patīkamiem cilvēkiem, kuru izturēšanās pret apkārtējiem ir jauka un patīkama. Tās aizbilstamie var izrādīt ietekmi uz pārējiem. Par savu labo karmu, labo attieksmi pret cilvēkiem Venēra tiem dāvā veiksmi. Šī zvaigžņu kopa ir saistīta ar zvaigzni “Adhafera”, ko tulko kā “Lauvas krēpes”.

Purva Phalguni ir mierīgi, racionāli domājoši, apņēmīgi un strādīgi. Visas šīs īpašības viņiem palīdz saņemt to, uz ko viņi tā tiecas – naudu, dzīves ērtības, varu, stāvokli sabiedrībā.

Šajā laikā dzimušajiem ir raksturīga milzīga pieķeršanās saviem tuviniekiem, ģimenei, mājai. Viens no galvenajiem mērķiem Purva Phalguni dzīvē ir ģimenes mājīguma veidošana. Viņu dzīvē galvenie cilvēki ir bērni. Šīs zīmes pārstāvjiem pārstāvjiem svarīgas ir stabilas, stipras, uzticamas attiecības ar savstarpējām saistībām un kopējiem mērķiem. Lai tos atbalstītu, kā arī savu bērnu labā viņi ir gatavi upurēt daudz ko.

Šīs zīmes cilvēki ir lieli seksa cienītāji. Mīlas piedzīvojumus “uz savu galvu” sāk meklēt jau agrā vecumā. Izraudzītajiem pretējā dzimuma pārstāvjiem Purva Phalguni par savu kaisli paziņo pilnīgi bez aplinkiem, kas dažkārt aizbiedē viņu potenciālos partnerus. Gulta šiem cilvēkiem ir vieta vētrainiem strīdiem un ne mazāk enerģiskām izlīgšanām. Purva Phalguni ir interesants ieradums savos mīļotajos uzkurināt kaisli, izrādot dusmas uz tiem. Tāpēc līdzīgi uzliesmojumi nevienu nedrīkst biedēt.

Vislabākā saderība Purva Phalguni ir ar Žurktēviņu (Magha) vai arī ar citu Žurku.

12. nakšatra

Uttara Phalguni (13. – 25. septembris)

Dzīvnieka simbols – Vērsis

Debesu pārvaldnieks – Saule

Vārds “Uttara Phalguni” tulkojumā skan kā “beigās vainīgs”, bet dažkārt to tulko kā “vīģes koks”. Šī visai auglīgā zvaigžņu kopa palīdz kļūt par līderiem un cilvēkos rada labās īpašības. Saistīta ar zvaigzni, kuras nosaukums “Denebola” tiek tulkots kā “Lauvas aste”.

Vēl to sauc arī citādi – par “aizbildniecības zvaigzni”, jo tā norāda uz cilvēkiem, kuri var palīdzēt, atbalstīt citu panākumus, ārstēt. Uttara Phalguni – draudzīgi, augstsirdīgi, dāsni cilvēki. Neskatoties uz to, ka viņi ir aizbildņi citiem, šīs nakšatras pārstāvji dažkārt cieš no tā, ka nav pārliecināti par sevi un ka viņiem nav skaidra mērķa.

Pat, ja Uttara Phalguni piedzīvo stresu, apkārtējie to neievēros, jo ārēji tie paliek mierīgi. Viņiem ir ļoti nepieciešama sakārtota dzīve, atbalsts, regularitāte, un visas nopietnās pārmaiņas viņi pārdzīvo ar lielām grūtībām. Viņi stingri stāv uz zemes un sapņo ar stabilām attiecībām ar uzticamu partneri, par stipru ģimeni. Šīs zvaigžņu kopas pārstāvjus saprātīga mīlestība apmierina vairāk nekā akla kaisle. Viņi var stāties savienībā tikai tāpēc, ka ar tās palīdzību var dzīvi pārvērst daudz ērtākā un vienkāršākā. Tomēr, lai kā arī tur nebūtu, savu dzīvi bez otrās puses Uttara Phalguni vienkārši nespēj iedomāties.

Šie labie un dāsnie cilvēki tik ļoti tiecas uz taisnīgumu un pilnību, ka bieži vien rada problēmsituācijas gan sev, gan citiem.

Saistītie raksti

Ja Uttara Phalguni zaudēs interesi par savu partneri, viņa dzīvei zudīs jēga. Tāpēc šīs zvaigžnu kopas cilvēku dzīves ceļabiedriem ir nopietni jārūpējas par viņa atbalstīšanu. Tomēr pašā attiecību sākumā viņiem nav ieteicams būt par vieglu medījumu Uttara Phalguni, jo viņi izvēlas tos, kuri ir jāpamedī, patīk, lai viņu priekšā “rēgotos sarkanā lupata”. Tikai šajā gadījumā viņi varēs nopietni ieinteresēties, turklāt, – ne tikai prieka pēc. Ne velti dzīvnieka simbols ir vaislīgais Vērsis, kuram rūp dzimtas turpināšanas jautājums.

Vislabākā saderība Uttara Phalguni ir ar Govi (Uttara Bhadra), Aunu (Pušja), Aitu (Krittika), Bifeli (Svati), Briedi (Džještha), Briežmātīti (Anuradha).

(Turpinājums sekos)

LA.lv