Horoskopi un mistika
Ezoterika

Indiešu mīlestības un pārdzimšanas horoskops. Dzimušiem no 6.februāra līdz 3.martam0

Foto – Pixabay.com

Astroloģiju Indijā pazīst jau tūkstošiem gadu ilgi, un visā šajā laikā tā nav zaudējusi savu aktualitāti, ne reizi vien to pamatoti apstiprinot. Indiešu horoskopam ir raksturīga ne tikai īpaša attieksme pret Sauli, bet arī pret Mēnesi. Šī sistēma ir orientēta uz 27 redzamajām nekustīgajām zvaigznēm un izmanto jēdzienu “Mēness” jeb nakšatra. Zodiakālā skaitīšana sākas aprīļa vidū.

Par katru zvaigžņu kopu atbild ne tikai sava zvaigzne, bet arī noteikta dzīvnieka mātīte vai tēviņš. Viņi netiek korelēti ar cilvēka reālo dzimumu un ir tā totēms – starpnieks, ceļvedis un pavadonis Gara pārdzimšanas procesā.

Indiešu horoskops ar 27 nakšatrām jeb zvaigžņu kopām stāsta par tai vai citai zīmei piemītošajām personības īpašībām, īpašu uzmanību pievēršot dzīves mīlestības pusei un seksuālajām attiecībām kā tās sastāvdaļai. Tas palīdz arī saprast, kāds ceļabiedrs dzīvē tās vai citas zīmes pārstāvim būs pats labākais. Tāpēc šo horoskopu nereti sauc arī par mīlestības horoskopu.

1.DAĻU LASI ŠEIT

2. DAĻU LASI ŠEIT

3. DAĻU LASI ŠEIT

4. DAĻU LASI ŠEIT

5. DAĻU LASI ŠEIT

6. DAĻU LASI ŠEIT

7. DAĻU LASI ŠEIT

8. DAĻU LASI ŠEIT

9. DAĻU LASI ŠEIT

10. DAĻU LASI ŠEIT

11. DAĻU LASI ŠEIT

23. nakšatra

Dhaništa (6. – 18. februāris)

Dzīvnieka simbols – Lauvene

Debesu pārvaldnieks – Marss

Nakšatra Dhaništa ir saistīta ar zvaigzni “Sualocin”, kurai ir zema daba. Senie grieķi tai bija devuši citu nosaukumu – “Soter”. Šis debesu ķermenis atrodas Marsa vadībā. Zvaigznes kustīgais raksturs nodrošina veiksmi cilvēkiem, kuri atrodas tālu no mājām. Tulkojumā tās nosaukums skan kā “simfonija”, un tas norāda uz dalību kādā cilvēku apvienībā kopējo mērķu labā. “Sualocin” simboliski tiek attēlots kā bungas.

Šai zvaigžņu kopai piederošie cilvēki ir harismātiski, pārtikuši un garā attīstīti, nodrošināti materiāli, ar daiļrunību, ar vienādu vārda un darba spēku, ar uzmanīgu attieksmi pret sarunu biedriem. Dhaništa – īsti altruisti. Viņi it kā cenšas ar labām lietām aizpildīt viņu dvēselē esošo tukšumu. Tikai ar palīdzēšanu apkārtējiem viņi attaisno savu atrašanos uz zemes.

Tie ir žilbinoši, pievilcīgi cilvēki, kuri tomēr tiecas saglabāt distanci. Tomēr Dhaništa ir atvērti savu jūtu izpausmē un nodomos attiecībā uz tiem, kuri viņiem ir simpātiski. Viņi ir visai prasīgi pret saviem partneriem (lai arī nepretendē viņus iegūt), bet paši nemainīgi pilda savus pienākumus. Šīs zīmes pārstāvji saglabās uzticību tiem partneriem, kuriem izdosies iekarot viņu sirdi un attaisnot cerības. Šīs zvaigžņu kopas cilvēku jūtas ir viengabalainas. Dhaništa tuvinieki ir gatavi pieciest no viņiem daudz ko.

Intīmajās attiecībās viņiem piemīt teicama apetīte, un cilvēki – Lauvenes – pret to attiecas absolūti mierīgi. Viņi savu vēlmi neslēpj, bet prot to kontrolēt.

Vislabākā saderība Dhaništa ir ar Lauvu (Purva Bhadra) vai arī ar citu Lauveni.

24. nakšatra

Satabhiša (19. februāris – 3. marts)

Dzīvnieka simbols – Ķēve

Debesu pārvaldnieks – Rahu – Pūķa galva

Nakšatra Satabhiša ir saistīta ar zvaigzni, kuras nosaukums ir “Sadalmelik”. Pašas zvaigžņu kopas nosaukums tulkojumā skan kā “simts dziednieku”, “lielais ārsts”, kas norāda uz ārstiem un dziedniekiem. Tā kā “Sadalmelik” ir maskējoša, piesedzoša zvaigzne, tā kalpo kā norāde uz mierīgiem, klusiem cilvēkiem vai arī uz tiem, kuri, cenšoties izteikt sevi, saskaras ar ierobežojumiem.

Cilvēki, kuri ir dzimuši zem šīs zvaigžņu kopas, ir noslēpumaini (turklāt, – dažkārt pat – pārlieku), nepiekāpīgi ievēro principus, bet viņiem nav pietiekamas ticības savām iespējām. Viņi uztraucas, nepārtraukti nervozē, cenšas rast atbildes uz viņus interesējošiem jautājumiem. Satabhiša sev pašrocīgi rada kavēkļus, un tāpēc sasniegumi nereti kļūst par viņu vilšanos cēloni. Tajā pašā laikā viņi var “uzlēkt augstāk par galvu” un paveikt praktiski neiespējamo.

Satabhiša vajadzības un principi mīlestības atiecībās ir pretrunīgas. Viņiem ir vajadzīga klasika, bet ar oriģinalitātes iezīmēm, pastāvība, kas turklāt viņus uzbudina un uztrauc. Šīs zvaigžņu kopas pārstāvji ir gatavi uzvesties ne tā kā parasti, veikt viņiem neraksturīgas funkcijas, lai tuvinieki būtu ar viņiem apmierināti.

Saistītie raksti

Cilvēki, kuri ir dzimuši šajās dienās, rada ārēji stingru, savaldīgu, pietiekami konservatīvu cilvēku priekšstatu. Tomēr šāds priekšstats par viņiem ir mānīgs. Dvēselē Satabhiša nereti izjūt spiedošu tieksmi, sapņo par vētrainu seksu, bet šajā jautājumā nekad neizrādīs iniciatīvu. Neatzīstoties savās vēlmēs pat pašam sev, viņi riskē uz savas galvas “uzvelt” nepatikšanas. Turklāt, – šie cilvēki nevar būt pilnīgi apmierināti, jo bieži vien nespēj izjust partnera bezierunu uzticēšanos.

Vislabākā saderība Satabhiša ir ar Zirgu (Ašvini), Briedi (Džještka), Briežmātīti (Anuradha), Čūskām (Rohini un Mrigašira), Pērtiķi (Purva Asadha), Pērtiķmātīti (Šravana).

(Turpinājums sekos)

LA.lv