Horoskopi un mistika
Ezoterika

Indiešu mīlestības un pārdzimšanas horoskops. Dzimušiem no 6.jūlija līdz 1.augustam0

Foto – Pexels.com

Astroloģiju Indijā pazīst jau tūkstošiem gadu ilgi, un visā šajā laikā tā nav zaudējusi savu aktualitāti, ne reizi vien to pamatoti apstiprinot. Indiešu horoskopam ir raksturīga ne tikai īpaša attieksme pret Sauli, bet arī pret Mēnesi. Šī sistēma ir orientēta uz 27 redzamajām nekustīgajām zvaigznēm un izmanto jēdzienu “Mēness” jeb nakšatra. Zodiakālā skaitīšana sākas aprīļa vidū.

Par katru zvaigžņu kopu atbild ne tikai sava zvaigzne, bet arī noteikta dzīvnieka mātīte vai tēviņš. Viņi netiek korelēti ar cilvēka reālo dzimumu un ir tā totēms – starpnieks, ceļvedis un pavadonis Gara pārdzimšanas procesā.

Indiešu horoskops ar 27 nakšatrām jeb zvaigžņu kopām stāsta par tai vai citai zīmei piemītošajām personības īpašībām, īpašu uzmanību pievēršot dzīves mīlestības pusei un seksuālajām attiecībām kā tās sastāvdaļai. Tas palīdz arī saprast, kāds ceļabiedrs dzīvē tās vai citas zīmes pārstāvim būs pats labākais. Tāpēc šo horoskopu nereti sauc arī par mīlestības horoskopu.

1.DAĻU LASI ŠEIT

2.DAĻU LASI ŠEIT

3.DAĻU LASI ŠEIT

7. nakšatra

Punarvasu (6. – 19. jūlijs)

Dzīvnieka simbols – Kaķene

Debesu pārvaldnieks – Jupiters

Nakšatra Punarvasu saistīts ar atkārtošanas un atdzimšanas zvaigzni, kuru sauc “Polluks”. Tā norāda uz cilvēkiem, kuri bieži maina dzīvesvietu, vai arī uz tiem, kuri pakāpeniski maina savas personības īpašības un nodarbojas ar sevis attīrīšanu. “Polluks” – tā ir kustīga zvaigzne, kura tiek uzskatīta par saistītu ar visiem, kuri nodarbojas ar tirdzniecību. Vārds “Punarvasu” tulkojumā nozīmē “labums” vai “briljants”.

Tie ir labvēlīgi un maigi cilvēki, kuri ir kā radīti tam, lai kādu virzītu, saudzīgi mīlētu, kādam uzticētos. Punarvasu neiesaistīsies avantūristiskos pasākumos, bet skaidru mērķu trūkums viņus padara par nepārliecinātiem. Īpaši svarīgi viņiem ir būt saistītiem ar kādu grupu, ar kādu klanu, atrasties cilvēku vidū. Zem šīs zvaigznes dzimušie ir piekļāvīgi, bet tomēr cenšas turēties attālumā; tiecas savas jūtas pārbaudīt ar saprātu. Punarvasu apkārt ir cilvēki, kuri sapņo būt par viņu dzīves ceļabiedriem, tomēr tie var justies laimīgi tikai tad, kad mīl tikai vienu cilvēku. Neatkarīgie Punarvasu kategoriski nepieņem mēģinājumus kontrolēt tos.

Šīs zvaigžņu kopas pārstāvjiem nepietiek, ka viņiem savu mīlestību izrāda tikai viens vienīgais cilvēks. Cilvēki, kuri dziļi un patiesi mīl Punarvasu, no tā arī bieži cieš. Tomēr tas nav tik kritiski, kā varētu šķist. Lieta tāda, ka savā labvēlībā pret uzmanības izrādītājiem Punarvasu liek mīļotajam cilvēkam saprast, ka kontrole no viņa puses nav pieļaujama.

Ar to arī ir saistīta Punarvasu nevēlēšanās izrādīt savas vēlmes intīmo attiecību jomā. Viņi rada iespaidu kā nepieejami un lepni un vienmēr gaida, ka pirmo soli spers kāda cits. Tajā pašā laikā šie cilvēki ir spējīgi raidīt smalkus, tikko uztveramus signālus gatavībai uz tuvību, kad to uzskatīs par nepiecieciešamu. Lai to uztvertu, partnerim ir jābūt pietiekami vērīgam.

Vislabākā saderība Punarvasu ir ar Kaķi (Ašleša), Briedi (Džještha), Briežmātīti (Anuradha), Pērtiķi (Purva Ašadha), Pērtiķmātīti (Šravana).

8. nakšatra

Pušja (20. jūlijs – 1.augusts)

Dzīvnieka simbols – Auns

Debesu pārvaldnieks – Saturns

Vārds “Pušja” tulkojumā nozīmē “ziediņš”, bet to apzīmējošā zvaigžņu kopa tiek uzskatīta par pašu labāko. Tā kā tā ir saistīta ar brīnišķīgo zvaigzni “Sīriuss”, tā dāsni apgādā savus padotos un atbalsta tos.

Tas, kuram ir laimējies nākt pasaulē šajā laikā, visbiežāk ir plaukstošs cilvēks, spējīgs bez sevis nodrošināt vēl kādu, un pat ne vienu vien. Šiem cilvēkiem, kā likums, ir laba vai pilnīga ķermeņa uzbūve. Pušja – radošas personības, kurām piemīt bagāta iztēle. Tie ir gudri cilvēki un var sniegt noderīgus padomus. Šīs zīmes pārstāvjiem ir raksturīga ārkārtīgi attīstīta pienākuma izjūta. Uzskatot, ka viņi ir parādā visiem – sev, tuviniekiem, un visbeidzot, – visai pasaulei, Pušja uzņemas pārāk smagu dažādu uzdevumu un rūpju nastu. Viņu personība var attīstīties tikai tad, ja gars ir mierīgs, bet atmosfēra viņiem apkārt veidojas mierīga un labvēlīga.

Mīlas attiecībās Pušja tiecas saglabāt savu neatkarību, ir kautrīgi un noslēgti. Veiksmīgām attiecībām partnerim ir jābūt ar tādām pašām īpašībām. Cilvēki, kuri dzimuši šajā laikā, ir vienlaikus gan prasīgi, gan pieticīgi.

Tā kā Pušja ir raksturīga pārlieka noslēgtība, panākt jūtu izpausmes pat no tuvinieku puses ir sarežģīti. Viņiem vajag, lai tos saprot no pusvārda. Kā greizsirdīgi īpašnieki Pušja saviem mīļotajiem var sarīkot īstu vajāšanu. Vairums savienību, kurās viens no partneriem ir dzimis Pušja zīmē, nav noturīgas un ilgi pastāvēt nespēj. Lai attiecībām būtu kaut kādas perspektīvas, tām jābūt mierīgām, tomēr nekādā gadījumā ne vienveidīgām. Turklāt partneriem nevajag provocēt Pušju uz greizsirdības lēkmēm, lai nekļūtu par upuriem viņu dusmām.

Saistītie raksti

Pati lielākā izprieca viņiem ir nodarbošanās ar mīlestību, bet savu seksuālo enerģiju apstākļu spiesti viņi nereti ir spiesti apvaldīt. Tomēr, ja nav šķēršļu, Pušja labprāt izrādīs aktivitāti. Viņiem patīk dzīt savu partneri kā zvēru. Tāpēc viņiem būtu vēlams iemācīties “turēt sevi rokās”.

Vislabākā saderība Pušja ir ar Aitu (Krittika), Bifeli (Svati), Bifeļmātīti (Hasta), Vērsi (Uttara Phalguni), Govi (Uttara Bhadra), Mangustu (Uttara Ašadha), Ziloņmātīti (Revati).

(Turpinājums sekos)

LA.lv