Horoskopi un mistika
Ezoterika

Indiešu mīlestības un pārdzimšanas horoskops! Dzimušiem no 8.jūnija līdz 5.jūlijam0

Foto – Pixabay.com

Astroloģiju Indijā pazīst jau tūkstošiem gadu ilgi, un visā šajā laikā tā nav zaudējusi savu aktualitāti, ne reizi vien to pamatoti apstiprinot. Indiešu horoskopam ir raksturīga ne tikai īpaša attieksme pret Sauli, bet arī pret Mēnesi. Šī sistēma ir orientēta uz 27 redzamajām nekustīgajām zvaigznēm un izmanto jēdzienu “Mēness” jeb nakšatra. Zodiakālā skaitīšana sākas aprīļa vidū.

Par katru zvaigžņu kopu atbild ne tikai sava zvaigzne, bet arī noteikta dzīvnieka mātīte vai tēviņš. Viņi netiek korelēti ar cilvēka reālo dzimumu un ir tā totēms – starpnieks, ceļvedis un pavadonis Gara pārdzimšanas procesā.

Indiešu horoskops ar 27 nakšatrām jeb zvaigžņu kopām stāsta par tai vai citai zīmei piemītošajām personības īpašībām, īpašu uzmanību pievēršot dzīves mīlestības pusei un seksuālajām attiecībām kā tās sastāvdaļai. Tas palīdz arī saprast, kāds ceļabiedrs dzīvē tās vai citas zīmes pārstāvim būs pats labākais. Tāpēc šo horoskopu nereti sauc arī par mīlestības horoskopu.

1.DAĻU LASI ŠEIT

2.DAĻU LASI ŠEIT

5. nakšatra

Mrigasira (8. – 20. jūnijs)

Dzīvnieka simbols – Čūska
Debesu pārvaldnieks – Marss

Nakšatra Mrigasira ir saistīta ar raksturā maigo, trauslo zvaigzni “El-Nat”, kuras nosaukums tulkojams kā “Vērša rags”. Zem tās dzimst miermīlīgi, krietni, izsmalcināti, bet tajā pašā laikā, – ironiski, visai valdonīgi cilvēki, kuriem patīk apkārtējo acīs izskatīties kā autoritātēm. Viņi pasaulē ierodas, lai kļūtu par vadītājiem, nebaidās nekādu grūtību.

Mrigasira – visdažādāko piedzīvojumu karsti pielūdzēji un nelabojami strīdnieki. Viņiem visu laiku nepieciešams paplašināt savas darbības apvāršņus, atrast jaunus stimulus savām prāta spējām. Šo cilvēku prātam ir raksturīga izsmalcinātība un pat zināma agresivitāte. Mrigasira ir īpaši jūtīgs pret kritiku un nepārtraukti saglabā aizsardzības pozīciju pret izlēcieniem pret sevi.

Zem šīs zīmes dzimušie cilvēki sapņo par partneri, kurš kļūtu par ceļabiedru uz visu mūžu, un tam ir jābūt lielākam par viņiem: Mrigasira ir jājūt savu izraudzīto apbrīna. Turklāt, – ja zīmes pārstāve ir sieviete, bez partneru intelektuālās savstarpējās saprašanās savienība praktiski nav iespējama.

Šajā laikā dzimušajiem cilvēkiem ir visai grūti veidot attiecības ar pretējā dzimuma pārstāvjiem, jo viņi ir neaprēķināmi un izturas nedaudz izvairīgi. Dažkārt viņi paši atsakās no uzplaiksnījušajiem jūtu uzplūdiem, jo baidās, ka attiecības viņus uzsūks pilnībā.

Mrigasira nekad neizdarīs pirmos soļus intīmajā dzīvē, gaidot to no partnera. Paši viņi prot kontrolēt savas seksuālās vēlmes. Šīs zīmes pārstāvji ar pretimnākšanu atbild tikai cilvēkiem, kuri izkausējuši viņu ledu un viņos modinājuši kaisli. Turklāt viņu pašu jūtīgums ir tāds, ka tā impulsīvās varas ietekmē var nonākt jebkurš.

Vislabākā saderība Mrigasira ir ar Rohini, Bharani, Revati, Ašvini, Satabhiša.

6. nakšatra

Ardra (21. jūnijs – 5. jūlijs)

Dzīvnieka simbols – Suns

Debesu valdnieks – Uzlēcošais Mēness Mezgls jeb Rahu – Pūķa Galva

Nakšatra Ardra, kas tulkojumā nozīmē “asara”, ir saistīta ar zvaigzni “Betelgeize”, kurai piemīt zemes daba. Tā ir īgns debess ķermenis un norāda uz cilvēkiem, kuri dara sāpes apkārtējiem, piemēram, uz medniekiem, kuri nogalina dzīvniekus. Tajā pašā laikā “Betelgeize” var norādīt ne tikai uz mocītājiem, bet arī uz tiem, kuri jūt līdzi citu ciešanām.

Šajā laikā dzimušiem cilvēkiem piemīt analītisks, tālredzīgas prāts. Apkārtējo acīs viņi dažkārt izskatās pārāk autoritāri, bet tas ir nepelnīts apvainojums. Vienkārši Ardra ir ideālisti, kuri sapņo īstenot visus savus sapņus, īstenot visus plānus, lai arī sasniegt to dažkārt vienkārši nav iespējams. Šīs zvaigžņu kopas pārstāvji patīk cilvēkiem; viņiem apkārt vienmēr ir draugi. Ardra prot precīzi plānot savu nākotni un, kad tas vajadzīgs, prasmīgi manevrē. Viņiem piemīt vājība spēlēt varu, kura viņiem šķiet ārkārtīgi saistoša.

Tie ir uzticīgi un mīlestībā maigi cilvēki, kuru vēlmēm ir raksturīgi pāraugt kaislē, bet kaisle nereti kļūst par problēmu cēloni.

Ardra sliecas daudz atdot, dažkārt pat pārāk daudz. Viņu mīlas ceļš ir iezīmēts ar ilūzijām, mirāžām, upuriem, vilšanos. Šīs zvaigžņu kopas cilvēki var zīli rokā negaidīti iemainīt pret dzērvi debesīs, turklāt, – bez jebkāda iemesla, tādējādi sagraujot brīnišķīgās attiecības. Viņi ir spējīgi savos partneros bez īpaša pamatojuma izraisīt dziļu vilšanos.

Cilvēkiem, kuru simbols ir Suns, nepieciešams maigs un iejūtīgs partneris, kurš atbalsta viņu domas un rīcību. Sev blakus viņi vēlas redzēt uzmanīgu, labu cilvēku, kurš ir dāsns ar atbalstu un uzslavām. Turklāt, – viņi ne vienmēr saglabā uzticību tam. Augstās prasības noved pie tā, ka vēlamais un esošais sakrīt reti. Sajūtot, ka kāds cilvēks viņam ir fiziski pievilcīgs, Ardra savas jūtas neslēps, jo seksualitāte viņu izpratnē nav nekas aizliegts.

Zem šīs zvaigznes dzimušie izceļas ar ārkārtīgu gādīgumu, maigumu. Dažiem no viņiem ir raksturīgi pret attiecībām attiekties pārlieku kaislīgi, tajās ieguldīt pārāk daudz dvēseles spēku. Nebūtu slikti, ja Ardra – sievietes – prastu sagaidīt pirmo soli no vīrieša puses.

Vislabākā saderība Ardra ir ar Suni (Mula) vai ar citu Suni.

(Turpinājums sekos)

LA.lv