Horoskopi un mistika
Ezoterika

Indiešu mīlestības un pārdzimšanas horoskops. Tiem, kas dzimuši no 11.maija līdz 7.jūnijam0

Foto – Pixabay.com

Astroloģiju Indijā pazīst jau tūkstošiem gadu ilgi, un visā šajā laikā tā nav zaudējusi savu aktualitāti, ne reizi vien to pamatoti apstiprinot. Indiešu horoskopam ir raksturīga ne tikai īpaša attieksme pret Sauli, bet arī pret Mēnesi. Šī sistēma ir orientēta uz 27 redzamajām nekustīgajām zvaigznēm un izmanto jēdzienu “Mēness” jeb nakšatra. Zodiakālā skaitīšana sākas aprīļa vidū.

Par katru zvaigžņu kopu atbild ne tikai sava zvaigzne, bet arī noteikta dzīvnieka mātīte vai tēviņš. Viņi netiek korelēti ar cilvēka reālo dzimumu un ir tā totēms – starpnieks, ceļvedis un pavadonis Gara pārdzimšanas procesā.

Indiešu horoskops ar 27 nakšatrām jeb zvaigžņu kopām stāsta par tai vai citai zīmei piemītošajām personības īpašībām, īpašu uzmanību pievēršot dzīves mīlestības pusei un seksuālajām attiecībām kā tās sastāvdaļai. Tas palīdz arī saprast, kāds ceļabiedrs dzīvē tās vai citas zīmes pārstāvim būs pats labākais. Tāpēc šo horoskopu nereti sauc arī par mīlestības horoskopu.

PAR PIRMAJĀM DIVĀM NAKŠATRĀM LASI ŠEIT!

3. nakšatra

Krittika (11. – 24. maijs)

Dzīvnieka simbols – Aita
Debesu pārvaldnieks – Saule

Vārds “Krittika” tulkojumā nozīmē “cirvis”. Šī zvaigžņu kopa ir saistīta ar zemās dabas miglāju ar nosaukumu “Plejādes”. Ļoti cieša saistība ar zvaigzni “Alciona”. Pateicoties tai, cilvēks tiek apveltīts ar fiziskām un radošām spējām, enerģiju, kas ļauj sasniegt diženumu, bet viņa ķermenis iegūst vieglumu, karstasinību. Tiek uzskatīts, ka tā norāda uz intelektuāļu kastu.

Gļēvulība un drosme, postījumi un jauncelsme, iekaršana un miers, atklāta jūtu izrādīšana un puritānisms – starp šiem poliem Krittika dvēsele plīst pušu. Tomēr viņi ir spējīgi savaldīties un atrisināt sarežģītas problēmas. Turklāt, – ja pieteiksies sāncesis, šīs zīmes pārstāvis atkāpsies.

Krittika ir pietiekami labi vadītāji, tomēr, kad runa ir par privāto dzīvi, viņiem ir raksturīgi vilcināties, būt piesardzīgiem, slēpties no citiem.

Tie ir jūtīgi un kaislīgi cilvēki, kuriem ļoti patīk, ka viņus iekaro, pakļauj. No atbildības šajā delikātajā jomā viņi vienkārši baidās. Krittika neizrādīs savas jūtas, pirms nebūs pārliecināti par interesi no izvēlēto puses. Uzsākot ilgstošu savienību, viņiem nereti ir sarežģīti veikt pašu pēdējo soli, no kura viņi vienkārši baidās. Visās dzīves jomās Krittika tiecas uz līderību, tomēr mīlas attiecībās viņiem vairāk imponē pasīva, vērojoša loma. Kad lieta nonāk līdz seksam, Krittika ir mazāk aktīvi, nekā to varētu paredzēt: viņi taču pēc sava rakstura ir visai strauji un jūtīgi cilvēki.

Vislabākā saderība Krittika ir ar Pušja, Bharani, Revati, Svati, Hasta, Uttara Phalguni, Uttara Ašadha, Uttara Bhadra.

4. nakšatra

Rohini (25. maijs – 7. jūnijs)

Dzīvnieka simbols – Pūķis
Debesu pārvaldnieks – Mēness

Nakšatra Rohini ir saistīta ar labvēlīgo zvaigzni “Aldebarāns”. To vada pasaules radītājs Brahma. Apvelta ar laipnību, dvēseles līdzsvaru. Šī “zemes” zvaigžņu kopa, saistīta ar Mēnesi, kas norāda uz cilvēku, kurš sevi veltījis kalpošanai sabiedrībai, un apvelta to ar atbildību un spēku. Tās pozitīvo ietekmi izjūt ražošanas preču pārvadāšanas sfēru, izaugsmes un attīstības procesi kopumā.

Šie ir nepastāvīgi, aizvainojami, jūtīgi cilvēki, kuri savu ievainojamību cenšas slēpt aiz mākslotas vienaldzības. Kā smalkas skaistā cienītājas un radošas personības Rohini nespēj dzīvot bez intelektuālām sarunām, pārticības un greznības. Pretējā gadījumā viņu dzīve pārvērtīsies par garlaicīgu un pelēku. Turklāt, – savu eksistenci šie cilvēki nespēj iedomāties bez romantiskas idilles un biežām romantiskām tikšanās reizēm. Viņi bauda popularitāti pretējā dzimuma pārstāvjos, bet viņiem nekas nav pretī arī pašiem mēģināt savaldzināt to, kurš viņiem ir iepaticies. Rohini ir greizsirdīgi, viegli iekarst kaislē un var apjukt savās jūtās, tāpēc sarežģītas situācijas, it īpaši, – dalība mīlas trijstūros, viņu dzīvē nav retas.

Saistītie raksti

Šie cilvēki sapņo par uzticīgu ceļabiedru visai dzīvei; atdod sevi mīļotajam cilvēkam pilnībā, no visas sirds, pašaizliedzīgi. Tajā pašā laikā viņi bieži paliek neapmierināti pat tad, ja intīmā dzīve ar partneri viņus pilnībā apmierina. Tāpēc viņi var arī kļūt neuzticīgi. Nereti notiek tā, ka Rohini savu dzīvi saista ar partneriem, kuri nespēj attaisnot uz viņiem liktās cerības. Šīs zīmes pārstāvji tik ļoti vēlas, lai viņu attiecības būtu pilnvērtīgas, ka pavisam aizmirst par piesardzību.

Rohini nav no tiem, kuri slēpj savas patiesās jūtas, bet, ja iemīlas, var izpausties ar pārsteidzīgu, neprātīgu rīcību. Un tomēr, – pašam pirmajam solim viņiem ir jāapzinās viņa paša nepieciešamība cilvēkam, pret kuru viņam ir radušās siltas jūtas, un arī kāds mājiens no tā puses.

Vislabākā saderība Rohini ir ar Mrigasira, Satabhiša, Ašvini, Bharani, Revati.

(Turpinājums sekos!)

LA.lv