Mobilā versija
+5.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
24. aprīlis, 2013
Drukāt

Indietis aizturēts par mazdēla pārdošanu “Facebook”

LETA/AFPLETA/AFP

Policija Indijas ziemeļos trešdien paziņoja, ka ir aizturējusi 47 gadus vecu vīrieti par sava jaundzimušā mazdēla pārdošanu portālā “Facebook” noslēgtā darījumā.

Aizturētais ir Pendžabas štata Ludhianas pilsētas iedzīvotājs Ferozs Khans, kurš bija nolaupījis savu mazdēlu neilgi pēc tā piedzimšanas šomēnes.

Khanam to izdarīt palīdzēja divi pagaidu darbinieki vietējā slimnīcā, kur viņa meita bija dzemdējusi. Šie darbinieki portālā “Facebook” sazinājās ar vietējo uzņēmēju, kurš vēlējās nopirkt bērnu, un noslēdza darījumu par 45 tūkstošiem rūpiju (447 latiem).  

Khans un abi viņa palīgi ir aizturēti, un policija arī nopratinās uzņēmēju, kurš samaksājis naudu par šo bērnu.

Policija izglāba bērnu un nogādāja viņu atpakaļ pie mātes Nūri Khanas, kas ir šķirtene un iesniegusi sūdzību par sava tēva rīcību.

Trīs aizturētie ir apsūdzēti cilvēka nolaupīšanā. Notiesāšanas gadījumā viņiem draud cietumsods līdz septiņiem gadiem.

2011.gadā Indijas federālā policija paziņoja, ka 815 bandas ar vairāk nekā 5000 dalībniekiem ir iesaistītas bērnu nolaupīšanā prostitūcijai un ubagošanai.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+