×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. marts, 2016
Drukāt

Indigo bērni jau mazliet pierasti. Bet kas ir kristāla un varavīksnes mazuļi? (18)

1. Indigo bērni - veco sistēmu lauzēji

1no3
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vēl pirms gadiem 15 vai 20 nezinājām tādus mūsdienu fenomenus, kā organiskie produkti vai fitoterapija, kas šobrīd šķiet gluži ikdienišķi un dabiski. Ezoteriķi apgalvo, ka tik lielas pārmaiņas salīdzinoši nelielā laika periodā notikušas, pateicoties indigo bērniem, kas dzimuši ar tā saukto “jauno apziņas vilni”. Daži uzskata, ka indigo bērni dzimuši laikā līdz 1987. gadam, citi – ka dzimst joprojām. Ir arī uzskats, ka indigo paaudzei pamazām pievienojas cita veida brīnumbērni – kristāla un varavīksnes mazuļi.

Indigo bērni tā esot nosaukti savas auras krāsas dēļ. Indigo arī tiek uzskatīts par trešās acs jeb starpacu čakras krāsu. Tāpēc šiem bērniem ļoti attīstīta intuīcija, bet viņu gudrība skar ne tikai dziļas zināšanas par personības un Visuma uzbūvi, to savstarpējām sakarībām, bet arī to, kā saglabāt veselību vai noteikt pareizo ceļu dzīvē – to visu viņi esot zinājuši jau pirms savas dzimšanas.

Kad jums acīs skatās indigo bērns, esot sajūta, ka tā skatiens ietiecas tieši sarunas biedra dvēselē. Indigo bērni ir mentāli apdāvināti, viņu prāts darbojas ātri un bez ierobežojuma.

Indigo bērnu ieviestās pārmaiņas pasaulē bieži tikušas uztvertas kā dumpīgums vai senu patiesību noliegšana, bet šāda pieeja palīdzējusi paskatīties uz lietām citādi.

Indigo bērnus reizēm dēvē par sistēmu lauzējiem, viņi rada to disbalansu, ko šobrīd varam vērot pēc ilgākiem vēsturiskiem periodiem ar vienmērīgāku attīstības tendenci.

Jāņem gan vērā, ka nebūt ne visi šajā periodā dzimušie bērni ir indigo piederīgi. Tiek uzskatīts, ka viņi dzimuši ar mērķi mainīt pasauli. Šie bērni esot jāuztver kā senu karotāju gari, kas atsūtīti pie mums, lai lauztu tradicionālās sistēmas un iemācītu mums labāk izturēties pret savu planētu.

Vēl kāds indigo bērnu uzdevums – palīdzēt atbrīvot ceļu nākamajai paaudzei – kristāla bērniem.

 1. Indigo bērni - veco sistēmu lauzēji
 2. Kristāla bērni - nākamā evolūcijas pakāpe
 3. Un tad parādīsies varavīksnes...

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. pasaule tehnoloģiski attīstās, mainās uztvere un vajadzības, arī audzināšana, uzlabojas medicīna, loģiski viss novedīs pie citādākas sabiedrības, kas par mistiku?!!

 2. Latvietim normāli ir dzīvot paranormālā pasaulē. Protams, ka vieglāk uztvert ir skaidri lietu ūdeni, kuru ir izfantazējuši ļoti radoši šizofrēniķi, nekā mācīties racionāli domāt un novērtēt reālo dzīvi mums apkārt. Visums un dzīvība ir zinātniski izskaidrojami un novērojami brīnumi mums blakām. Mikroevolūcija nav nekas pārdabisks. Mainās informācijas telpa un vide apkārt un pēcnācēji uzaug pilnīgi citos apstākļos, nekā iepriekšējā paaudze. Bet vaj

 3. Lielāka daļa komentētāju pat nesaprot par ko ir runa…es teiktu pilnīga tumsonība !!!…. no cilvēku truluma brīžiem nelabi metas !

 4. Kad beidzot lietas sākt saukt īstajos vārdos? Ka visi šie kristāla, varavīksnes, indigo bērni vienkārši ir vai nu neaudzināti, vai arī ar garīgo atpalicību? Vai tiešām vecāki uzskata, ka tad, ja debilitāti nosauc par indigo, problēma izzūd???

 5. Un pēc tam dzims sudraba, zelta, platīna u.t.t bērni.

 6. tas Jums nepatiks Atbildēt

  Liels pārgudrinieks liecies ..sēdi tālāk un sūc savu aliņu un uzēd žāvēto voblu ..un nevirini nevajadzīgi savu smirdīgo muti

 7. ir tā ,ka tagat tiešām dzimst ļoti ‘daudz bērnu ar autismu ,un te ar pārgurdiem komentātu rakstītājiem būtu lieki strīdēties ,jo bērni autisti dzimst arī ģimenēm ,kuras nemaz nav lietojušas alkaholu ,sava taisnība rakstam ir ,tagat ir citi laiki ,bērni dzimst savādāki ..

  • tiesam?berni dzimst savadaki un pacitu caurumu? ak tad tada ir tava taisniba? tad nu cilvecin iegaume ka tainiba ir katram sava bet patiesiba itikai VIENA! TA PIEDER DIEVAM UN TIEM KAS NO VINA MACAS! ARI GUDRIBAS SAKUMS IR DIEVA BIJIBA ! bet bez dieva gudriba vispar nepastav! tad nu izdari secinajumus attieciba uz sevi!

 8. latvijas zinatnieki ilgu petijumu rezultata ir nonakusi pie atzinas ka [ indigo ] , [varaviksnes ] u. c. sugu pec naceji dzimst ka likums paligskolu absolventiem un tiem ipatniem kuri biezi un daudz laika pavada zem varaviksnes krasu karogiem . un protams no kurienes rodas kristala berni nevienam ta ka nebutu noslepums- vel jau tautas atmina ir saglabajies Kristals 0,5 l pudele! maksaja 4,12!!! ja, bija labs degvins!lai jums veicas vel zelta un dimanta bernu taisisana!

 9. Jaunā laikmeta(new age) pasakas.

 10. Sviests. Kārtējā migla, aiz kā aizslēpt neaudzinātus un izlaistus sīčus.

  • isi un konkreti kaut vairak butu logiski un reali domajosu cilveku!!

   • To ,ka Jums cienītajs vai cienītā nav bērnu ..tas ir uzreiz redzams

   • īsi un konkrēti Atbildēt

    Tu esi tas gudrais un pārgudrais ..kam laikam aptrūcies naudas nākamajai pudelei ,tik labi pārzini alkahola markas ,laikam esi speciālists šajā jomā ..un ko gan Tu vari vispār šeit komentēt

    • ko gribeju to iekomenteju un tadiem kuri staiga zem krasainajiem karogiem man piekrisana nav japrasa! parzinaju padomju laiku alkohola markas jo stradaju pateretaju sistema bet skaidra dzivoju jau loooti ilgi vismaz 25 g ta ka no tevis sudigs psihologs . starp citu-man tiesam piemit gudriba raditajs ir mani ar to apdavinajis!! LAI SLAVETS JEZUS KRISTUS! amen

Draugiem Facebook Twitter Google+