Sports
Hokejs

Indrašim pirmais vārtu guvums sezonā0

Miks Indrašis

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Miks Indrašis otrdien guva savus pirmos vārtus šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā, palīdzēdams Maskavas “Dinamo” komandai pārtraukt trīs zaudējumu sēriju.

Maskavas klubs savā laukumā ar rezultātu 4:2 (0:1, 1:1, 3:0) pārspēja Vladivostokas “Admiral”, lai gan 35.minūtē mājinieki zaudēja ar 0:2.

Indrašis šajā spēlē panāca neizšķirtu 2:2, izceļoties skaitliskajā vairākumā spēles 48.minūtē, kad pēc Dmitrija Jaškina metiena ātri noorientējās pie vārtu tālā stabiņa un raidīja ripu cietoksnī. Maskavieši pamatlaika pēdējās divās minūtēs guva divus vārtus un izrāva uzvaru.

Saistītie raksti

Indrašis šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem un uzvarēja deviņos no 14 iemetieniem.

Maskavieši ar deviņiem punktiem septiņās spēlēs ieņem piekto vietu Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā.