Foto – J. Kalniņš

Indrašis gūst savainojumu. Šogad, visticamāk, vairs nespēlēs 1

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Miks Indrašis guvis rokas savainojumu, kas, visticamāk, šogad vairs neļaus spēlēt.

Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis

Kā vēsta vienība, Indrašis atveseļosies aptuveni trīs nedēļas. Savukārt rīdziniekiem šogad pēdējā spēle ieplānota 27.decembrī.

Indrašis šajā sezonā laukumā devies 36 spēlēs, kurās guvis sešus vārtus un septiņas reizes rezultatīvi asistējis, nopelnījis 16 soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -6, vidēji laukumā pavadot 15 minūtes un 44 sekundes.

Rīgas “Dinamo” hokejisti savā priekšpēdējā mājas spēlē šogad ceturtdien “Inbox.lv” ledus hallē Piņķos ar rezultātu 0:4 kapitulēja Horvātijas vienībai Zagrebas “Medveščak”. Rīdzinieki “sausā” zaudēja arī pirms trim nedēļām, kad “Medveščak” savā laukumā uzvarēja ar 1:0, bet kopā pēdējā mēneša laikā rīdzinieki jau četros mačos nav spējuši gūt vārtus.

Rīgas “Dinamo” vismaz šīs nedēļas spēlēs nepalīdz viens no rezultatīvākajiem uzbrucējiem Koltons Gilīss. Tāpat savainojumu ārstē aizsargs Georgijs Pujacs, bet ceturtdienas mačā sastāvā atgriezās uzbrucējs Miķelis Rēdlihs.

Piecu mājas spēļu sēriju Rīgas klubs noslēgs sestdien, kad turpat Piņķos spēkosies ar “Slovan”. Pēc šiem mačiem būs valstsvienību pārtraukums, bet gada pēdējās četras spēles Latvijas komanda aizvadīs izbraukumā. Tikmēr nākamā spēle “Arēnā Rīga”, kur patlaban norisinās pasaules čempionāts florbolā, notiks 3.janvārī.

Rīgas “Dinamo” ar 31 punktu 38 spēlēs ieņem pārliecinoši pēdējo vietu Rietumu konferences 14 klubu vidū.