Indrašis iemet pirmos vārtus Maskavas “Dinamo” sastāvā 0

Latvijas izlases hokejists Miks Indrašis ceturtdien guva savus pirmos vārtus Maskavas “Dinamo” komandas rindās, palīdzot Krievijas galvaspilsētas klubam tikt pie pirmā panākuma šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Maskavas klubs savās mājās ar rezultātu 6:3 (1:2, 4:1, 1:0) uzvarēja Novosibirskas “Sibirj” komandu, kas sestdien viesosies Latvijā pie Rīgas “Dinamo” komandas.

Laukuma saimnieki spēles 24.minūtē zaudēja ar 1:3, taču tieši Indrašis iesāka “Dinamo” atspēlēšanos. Viņš vien 40 sekundes pēc pretinieku trešā vārtu guvuma starpību samazināja līdz 2:3, bet otrajā periodā maskavieši kopā guva četrus vārtus, panākot 5:3, beigās pārsvaru vēl palielinot.

Indrašim tie bija pirmie vārti sezonā un otrais rezultativitātes punkts, jo iepriekšējā mačā viņš izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

Latvietis, kuram šī ir pirmā sezona leģionāra maizē, jo pirms tam viņš spēlēja Rīgas “Dinamo” komandā, laukumā pavadīja 15 minūtes un 19 sekundes. Viņš spēlēja trešajā uzbrucēju virknējumā, trīs reizes metot pa vārtiem, izdarot divus spēka paņēmienus un nopelnot divas soda minūtes, kā arī vienu vairākumu savai komandai.

Noteikumus Indrašis pārkāpa spēles beigās, kad mača liktenis jau bija skaidrs.

Uzvarētājiem Vadims Šipačovs un Jūso Hietanens guva pa vieniem vārtiem un atdeva pa divām rezultatīvām piespēlēm, bet Dmitrijs Kagarļickis trīs reizes asistēja partneriem.

Tikmēr citā mačā Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstaļ” mājās ar rezultātu 1:4 (1:3, 0:1, 0:0) zaudēja Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija trenētajai Omskas “Avangard”, kas izcīnīja trešo uzvaru tikpat spēlēs.

Kulda spēlēja 21 minūti un 23 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja trīs metienus un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Aizsargs šosezon pie rezultativitātes punktiem nav ticis.

Tāpat trešo uzvaru trīs spēlēs izcīnīja Jekaterinburgas “Avtomobilist”, kas papildlaikā ar 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) uzvarēja Bratislavas “Slovan” no Slovākijas, kas cieta trešo neveiksmi tikpat spēlēs.

Uzvaras ripu “Avtomobilist” labā sekundi pirms papildlaika beigām iemeta Anatolijs Goliševs.

Vēl divu līgas vadošo komandu duelī Maskavas CSKA viesos ar 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) uzvarēja Magņitogorskas “Metallurg”, bet Jaroslavļas “Lokomotiv” savā laukumā ar 4:2 (1:2, 2:0, 1:0) uzvarēja Ufas “Salavat Julajev”, pretiniekiem sagādājot pirmo zaudējumu sezonā.

“Lokomotiv” spēles 12.minūtē zaudēja ar 0:2, bet turpinājumā spēja atspēlēties un uzvarēt.

Rietumu konferencē piecām komandām ir pa četriem punktiem, kamēr Rīgas “Dinamo” ar diviem punktiem divos mačos ir desmitajā pozīcijā.

Savukārt Austrumu konferences līderes ir “Avangard” un “Avtomobilist”, kas izcīnījušas pa maksimāli iespējamajiem sešiem punktiem.