×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
9. maijs, 2016
Drukāt

Indrašis: Lielo vairākumu īsti neesam trenējuši

foto: EPA/LETAfoto: EPA/LETA

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Miks Indrašis pēc zaudējuma Krievijai (0:4) norādīja, ka pretinieki par kļūdām ir sodījuši un arī atzina, ka vairākums pieci pret trīs nav īsti trenēts, līdz ar to arī tik neizteiksmīgs sniegums.

“Iesākām normāli, spēlējām labi. Viņiem ir izpildītāji, kas var iemest – kļūdījāmies un uzreiz sodīja. Mums lielajos vairākumos bija jāmet iekšā, taču neesam iespēlējuši pieci pret trīs. Mēģinājām pēc iespējas vienkāršāk – aizsargi met, bija jāatrod atlēkušās ripas. Mazliet pietrūka,” teica Indrašis.

Otrajā periodā pēc sadursmes ar Alekseju Jemeļinu viņš klibodams aizgāja uz ģērbtuvi, tomēr trešajā periodā atkal spēlēja. “Palaidu ripu pa bortu, viņš nāca virsū un es mēģināju izvairīties, trāpīju celī. Viņš nāca korpusā, kurš tad grib, lai sit – mēģināju izvairīties. Sanāca kā sanāca. Ģērbtuvē uzpūta aukstumu, iedeva pretsāpju tabletes. To, ka varēšu turpināt, sapratu tikai tad, kad bija jāiet ārā. Šobrīd jūtu kāju, taču domāju, ka viss būs kārtībā,” norādīja 25 gadus vecais uzbrucējs.

Spēles laikā treneri viņu pacēla uz pirmo maiņu pie Kaspara Daugaviņa un Zemga Girgensona, tomēr ar parādīto sniegumu Miks nebija apmierināts: “Nebija labi, jāmēģina labāk saprasties, jākomunicē vairāk, jāsaprot, kurš kā spēlēs.”

Viņš arī norādīja, ka tiesneši esot bijuši piekasīgi: “Par krekliem visu laiku piesējās, nezinu, kas nepatika. Bet neko nevar teikt, divas reizes krievus atstāja trīs pret pieci.”

“Biju domājis, ka pēc trim spēlēm būs vairāk punktu,” atzina Miks Indrašis. “Tagad ir uzdevums, jāgatavojas nākamajām spēlēm. Ja spēlēsim tā, kā pirmajos divos mačos, tad būs ok.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+