Sports
Hokejs

Indrašis par atpūtu Emirātos, treniņiem un jauno līgumu1

Foto – Juris Kalniņš

Šajā desmitgadē atteikumi pārstāvēt Latvijas hokeja izlasi pasaules čempionātā ir teju kā norma, un uz šā fona kā īlens no maisa ārā spiežas Mika Indraša piemērs – viņš ir ierindā septīto pavasari pēc kārtas.

Pēc Rīgas “Dinamo” sezonas beigām 27 gadus vecais uzbrucējs paspēja atvilkt elpu Apvienotajos Arābu Emirātos, kur esot viesojies otro reizi un atgriezies ar svaigu galvu. Par uzticību izlasei viņš teic vienkārši – ko tad es citu darīšu – gulēšu gultā?

“Treniņu process norit labi, gatavojamies pasaules čempionātam. Kājas ir mazliet smagas, treniņu beigās ir papildus slidošana kondīcijai, tas nāks par labu. Tādas līnijas kā pagājušajā gadā gan neskrienam, bet kopumā treniņi ir ļoti līdzīgi, taktikā viss vecais. Caur spēlēm ieiešu normālā spēļu ritmā un būšu gatavs,” norādīja Miks Indrašis, kurš pirms rīt un parīt gaidāmajām pārbaudes spēlēm viesos pret Slovākiju darbojās pirmajā uzbrucēju maiņā kopā ar Mārtiņu Karsumu un Rodrigo Ābolu, un vairākumā viņiem pievienojās Roberts Bukarts.

Saistītie raksti

“Pirms mačiem pret Somiju mazliet patrenējām spēli nevienādos sastāvos, arī šodien (trešdien), bet sapratu, ka nākamnedēļ jau vairāk būs darbs pie vairākuma un mazākuma. Trenerim ir savs redzējums, kādas būs maiņas, un tad arī būs jāiespēlējas,” teica Indrašis. Šobrīd izlases sastāvs vēl nav spēcīgākais, taču viņš uzsvēra, ka nav iemesla satraukumam. “Domāju, ka būs normāls sastāvs – pievienosies Džeriņš, Cibuļskis, Sotnieks, Gudļevskis, Merzļikins, Ķēniņš, varbūt vēl Bļugers un Balcers. Diezgan pieklājīgi,” domā uzbrucējs.

Aizvadītā sezona Rīgas “Dinamo” rindās viņam bija labākā karjerā – 56 spēlēs 42 punkti (21+21) un, visticamākais, turpmāk spēlēs kādā citā KHL komandā. “Par nākotni domāju, kustība notiek, bet neko sīkāk nekomentēšu,” teica Indrašis. “Iespējas palikt Rīgā? Viss ir iespējams, domāju, ka viņi mani gribētu noturēt.”

Jaunos līgumus KHL spēlētāji drīkst slēgt no 1. maija. Pasaules čempionāts Dānijā sāksies 4. maijā.

LA.lv