×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
10. septembris, 2014
Drukāt

Indriksons: Esam uz pareizā ceļa

foto: lff.lvfoto: lff.lv

Latvijas Futbola federācijas prezidents Guntis Indriksons uzskata, ka Latvijas futbola izlase Mariana Pahara vadībā atrodas uz pareizā ceļa, taču Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikls, viņaprāt, būs ļoti sarežģīts.

“Valdes sēdē tika ierosināts, ka izlasei jāuzstāda uzdevums jaunajam atlases ciklam. Man ir cits viedoklis, bet tā kā mums ir demokrātija, tad balsojumā tika pieņemts lēmums par pirmo trijnieku. Iespējams, tas arī ir pareizi,” sarunā ar “LA” teica Guntis Indriksons. “Cits jautājums – cik tas ir reāli izpildāms. Manuprāt, vairāk nekā sarežģīti. Pirmo reizi ir situācija, kad nevienā spēlē sevi nevaram uzskatīt par favorītiem. Tai pat laikā esmu pārliecināts, ka mums ir laba komanda, labs treneris un katrā spēlē cīnīsimies no pirmās līdz pēdējai minūtei – gan par sevi, cieņu un savu nākotni, gan valsts prestižu. Mariana Pahara pirmo gadu ar izlasi vērtēju atzīstami, pamazām tiek nostabilizēts sastāvs un spēle. Lokālo uzdevumu izpildīja – izcīnīja Baltijas kausu, apliecinot, ka esam līderi. Ceru, ka nākotnē vēl komanda ies uz augšu. Manuprāt, esam uz pareizā ceļa, bet ir jāmeklē metodes un speciālisti, kā sagatavot augstas klases spēlētājus. Noskaņojums man ir pozitīvs un ceru uz nelielu brīnumu. Grupa gan mums ir ļoti sarežģīta, es pat uzskatu – vissliktākais variants. Jebkurā citā grupā būtu maķenīt vieglāk. Eiropas čempionāta finālturnīra dalībvalstu skaita palielināšana no 16 līdz 24 bija Jāņa Mežecka ierosinājums, tā kā saprotams, ka mēs to atbalstam – UEFA tas būs izdevīgi finansiāli un domāju, ka arī sportiskā ziņā. Bet tas nenozīmē, ka mums būs vieglāk iekļūt finālturnīrā. Vai ir 16 vai 24 komandas – Latvijai nav lielas starpības.”

Latvijas izlase Eiropas čempionāta atlases turnīru sāka ar 0:0 Kazahstānā un nākamo spēli aizvadīs 10. oktobrī Rīgā pret Islandi, kas negaidīti pārliecinoši savās mājās uzvarēja Turciju – 3:0.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+