×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
29. aprīlis, 2016
Drukāt

Indriksons pārliecinoši uzvar Latvijas Futbola federācijas prezidenta vēlēšanās (1)

foto: lff.lvfoto: lff.lv

Par Latvijas Futbola federācijas prezidentu piektdien tika ievēlēts Guntis Indriksons, kurš organizāciju vada jau kopš 1996. gada.

Balsojumā viņš guva 84 biedru atbalstu no 96. Par viceprezidentiem tika ievēlēti Māris Verpakovskis un Žoržs Tikmers.

“Liels prieks, mazais dēls no rīta teica – tēti, lai tevi neiebalso. Es tiešām reti esmu mājās. Liels paldies, ceru, ka neiebalsojāt mani par veciem sasniegumiem. Vairāk nebalotēšos – 100 procenti, tāpēc pacentīšos izdarīt visu, lai līdz mana termiņa beigām varētu skatīties jums acīs un teikt – ko apsolīju, to izdarīju,” pēc ievēlēšanas sacīja Indriksons.

“Jaunajam prezidentam jābūt spējīgam strukturizēt LFF budžetu, lai visi, kas gatavo jaunos spēlētājus, varētu iesaistīt bērnus. Šādas iespējas šobrīd visiem nav dotas. Ir jāatrod līdzekļi laukumu izveidošanai. Ja gribam, lai izlase palīdz kādreiz kļūt par sporta veidu numur viens Latvijā, mums ir jānodrošina tādi treniņapstākļi, lai varētu trenēties visu cauru gadu. Jārisina futbola haļļu jautājumi. UEFA un FIFA neatļaus LFF prezidentam necīnīties pret sarunātām spēlēm. Pieļauju domu, ka daži uzrunātie pretendenti no tā atteicās, jo tā ir bīstama lieta. Jaunajam prezidentam ir jāuzbūvē jauns futbola stadions. Nav citu variantu – par savu, pašvaldības vai valsts naudu. Stadionam jābūt atbilstošam tām prasībām, ko diktē televīzija. Jaunajam prezidentam ir jāapzinās, ka jāattīsta futbola māja,” savu redzējumu klāstīja Indriksons.

Otrs kandidāts Krišjānis Kļaviņš vēlējās, lai balsojums būtu aizklāts, taču biedri balsojumā nolēma, ka tas būs atklāts.

Uz prezidenta amatu pieteicās divi kandidāti – Indriksons un Kļaviņš, kurš tiek saistīts ar spēļu sarunāšanas skandāliem, tiesa, oficiālas apsūdzības viņam nav bijušas izvirzītas.

LFF biedri atklātā balsojumā ievēlēja arī valdes locekļus. Tiesnešu attīstības virzienā strādās Vadims Direktorenko (55 balsis par), ar jaunatnes futbola attīstības jautājumiem strādās Artūrs Zakreševskis (60 par). Tautas futbola attīstības labā strādās Dainis Gudermanis (70 par), ar treneru attīstību nodarbosies Aleksandrs Starkovs (57 par), sieviešu futbola attīstība būs Žorža Tikmera pārziņā (84 par), bet par infrastruktūras un reģionālo attīstību atbildēs Vladimirs Žuks (62 par).

Izglītības segments būs Jura Keiša rokās (52 par), par klubu sacensību attīstību atbildēs Aleksandrs Isakovs (86 par), kamēr elites futbola attīstība būs Māra Verpakovska pārziņā (91 par). Savukārt futbola biznesa attīstības segmentā neviens no kandidātiem nesaņēma nepieciešamo balsu vairākumu.

LFF kongresā ieradušies 96 no 105 biedriem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. VDK nevaid miris….

Draugiem Facebook Twitter Google+