×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
4. jūnijs, 2013
Drukāt

Inese Galante ar jaunu programmu uzstāsies Rīgas Domā

foto - publicitātesfoto - publicitātes

9. jūlijā, ieskandinot festivālu “Summertime – aicina Inese Galante” Inese Galante, spožais, liriskais un glāsmainais latviešu soprāns, kopā ar ērģelnieku Aivaru Kalēju vienosies jaunā programmā, koncertā “The Soul of Riga” Rīgas Domā.

Jaunā programma sastāvēs no klasiskās mūzikas dižgaru kompozīcijām. Liriskais soprāns un samtaini bagātie ērģeļu tembri, piepildīs Rīgas Domu ar neticamu spēku un krāšņumu, bet sirdis ar mīlestību un harmoniju.

Koncerts „The Soul of Riga” ir kā “uvertīra” IX Starptautiskajam mūzikas festivālam „Summertime – aicina Inese Galante”. Tā ir lieliska iespēja jau jūlija vidū dzirdēt valdzinošās skaņas, kas turpinās skanēt no 12.–18. augustam Dzintaru koncertzālē. Izcili mūziķi, neaizmirstamas emocijas, pasaules atpazīstamība kopā ar draudzīgu atmosfēru ir tas, kas raksturo Ineses Galantes vadībā izauklētos festivāla koncertus!
Kaut arī ilgu laiku viņa dzīvo ārpus dzimtenes, latviešu publika vienmēr ir bijusi viņas sirdī, tāpēc Inese Galante arvien ar prieku atgriežas mājās. Pasaulē pieprasītā un ikvienā operas metropolē gaidītā operdīva savā koncertā klausītājiem dāvās pašu dārgāko – mīlestību pret mūziku. Viņas balss ir kā briljants, kurš laistās smalkās mūzikas niansēs un pārdzīvojumos. Viņas sniegums valdzina ar sirsnību, perfektu meistarību un jūtu dziļumu, ar kuru māksliniece dāsni dalās ar saviem klausītājiem. Maigās balss tembrs it kā aiznes klausītājus citā pasaulē, paceļoties virs ikdienišķā un pasaulīgā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+