Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
12. augusts, 2015
Drukāt

Inese Kalvāne turpinās vadīt NVA (3)

Nodarbinātības valsts aģentūras direktore

Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Inese Kalvāne.

Labklājības ministrs Uldis Augulis trešdien, 12.augustā, pēc tikšanās ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktori Inesi Kalvāni, abpusēji vienojās, ka NVA direktore turpinās vadīt aģentūru.

Ministrs tikšanās laikā augsti novērtēja Ineses Kalvānes līdzšinējo darbu, profesionalitāti, kā arī darba spējas, aicinot turpināt pildīt direktores pienākumus.

Atgādinām, ka I.Kalvāne par NVA direktori tika iecelta 2012.gadā.

NVA ir labklājības ministra pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku bezdarba samazināšanas un bezdarbnieku, darba meklētāju un bezdarba riskam pakļauto jomā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Varēja gan nomainīt, jo kā saka, jauna slota tīrāk slauka. NVA ir gadiem saņēmusi nodokļu maksātāju naudu, bet rezultātā pelna tikai ierēdņi, par bezdarbniekiem tur neviens tā īsti nedomā. Tik vien liek kā reizi nepilnos divos mēnešos braukt atzīmēties, tas ir, pateikt, ka neesi atradis darbu. A jēga no tā? Vārdu sakot, NVA ir viena nevajadzīga iestāde, kur sēž tūkstošiem liekēžu!

  2. Vajaga no “”kukula” nomaksāt ienākuma nodokli un …nāc ārā…

  3. Laba aktrise

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+