Mobilā versija
Brīdinājums +27.2°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
12. augusts, 2015
Drukāt

Inese Kalvāne turpinās vadīt NVA (3)

Nodarbinātības valsts aģentūras direktore

Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Inese Kalvāne.

Labklājības ministrs Uldis Augulis trešdien, 12.augustā, pēc tikšanās ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktori Inesi Kalvāni, abpusēji vienojās, ka NVA direktore turpinās vadīt aģentūru.

Ministrs tikšanās laikā augsti novērtēja Ineses Kalvānes līdzšinējo darbu, profesionalitāti, kā arī darba spējas, aicinot turpināt pildīt direktores pienākumus.

Atgādinām, ka I.Kalvāne par NVA direktori tika iecelta 2012.gadā.

NVA ir labklājības ministra pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku bezdarba samazināšanas un bezdarbnieku, darba meklētāju un bezdarba riskam pakļauto jomā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Varēja gan nomainīt, jo kā saka, jauna slota tīrāk slauka. NVA ir gadiem saņēmusi nodokļu maksātāju naudu, bet rezultātā pelna tikai ierēdņi, par bezdarbniekiem tur neviens tā īsti nedomā. Tik vien liek kā reizi nepilnos divos mēnešos braukt atzīmēties, tas ir, pateikt, ka neesi atradis darbu. A jēga no tā? Vārdu sakot, NVA ir viena nevajadzīga iestāde, kur sēž tūkstošiem liekēžu!

  2. Vajaga no “”kukula” nomaksāt ienākuma nodokli un …nāc ārā…

  3. Laba aktrise

Sapratu, ka te galvenais ir "stabilitāte" – Smiltēns izstājas no cīņas (2)Līdzšinējais “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns nekandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu. Viņš pametīs partiju un arī “Vienotības” frakciju Saeimā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+