Inese Tarvida (no labās) cīņas laikā.

Inese Tarvida pirmo reizi karjerā kāpj uz goda pjedestāla “Grand Prix” posmā 0

Latvijas taekvondo cīkstone Inese Tarvida ceturtdien Taivānā izcīnīja trešo vietu “Grand Prix” posmā, pirmo reizi karjerā kāpjot uz goda pjedestāla šāda līmeņa sacensībās.

“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 53
Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 399

Svara kategorijā līdz 57 kilogramiem startēja māsas Inese un Jolanta Tarvidas, kuras atradās pretējos izlozes zaros.

Labāk veicās I.Tarvidai, kura pirmajā cīņā uzvarēja Paulīni Luīzi Lopesu no Filipīnas, bet pēc tam guva drošu uzvaru arī astotdaļfinālā.

Savukārt ceturtdaļfinālā Latvijas sportiste ar 5:3 pārspēja divkārtējo olimpisko čempioni Džeidu Džonsu no Lielbritānijas, sasniedzot pusfinālu. Tajā I.Tarvida ļoti sīvā cīņā vien papildlaikā ar 6:8 zaudēja Iremai Jamanai no Turcijas. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 6:6, bet papildlaikā, kurā cīņa ritēja līdz kādas sportistes pirmajiem gūtajiem punktiem, veiksmīgāka bija Jamana, kura ir 2015.gada pasaules čempione un divkārtēja Eiropas čempione svara kategorijā līdz 62 kilogramiem.

Līdz ar to I.Tarvida palika dalītā trešajā vietā, kas ir viņas augstākais sasniegums “Grand Prix” posmos.

Savukārt J.Tarvida pirmajā kārtā zaudēja Lidzjuņai Džou no Ķīnas, kura ir šī gada Āzijas čempione.

“Grand Prix” raudzes sacensībās katrā svara kategorijā piedalās planētas labākie taekvondo sportisti, turklāt šajos turnīros tiek dalīti kvalifikācijas punkti 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Pērn I.Tarvida izcīnīja arī bronzu pasaules čempionātā, kamēr Jolanta guva tāda paša kaluma godalgu Eiropas meistarsacīkstēs, ko gan šogad atkārtot neizdevās, jo tika ieņemta devītā vieta.