×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. janvāris, 2014
Drukāt

Inese Vaidere izdod autobiogrāfisku grāmatu (6)

Foto: LETAFoto: LETA

2014. gada 17. janvārī plkst.13:00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē notiks Eiropas Parlamenta deputātes Ineses Vaideres grāmatas “Misija Latvijai” atvēršanas svētki, liecina informācija portālā biblioteka.lv.
Atklāšanas svētkus vadīs Jānis Auzāns un Ēriks Hānbergs, tajā piedalīsies arī citi sabiedrībā pazīstami cilvēki un nevalstisko organizāciju pārstāvji. Līdz šim Inese Vaidere ir izdevusi vairākas zinātniska rakstura grāmatas, tāpat atbalstījusi sabiedriski nozīmīgu grāmatu tapšanu, bet “Misija Latvijai” ir pirmā viņas grāmata daiļliteratūras – autobiogrāfijas – žanrā.
Kas ir Jelgavas nomales “sīkais inspektors” un cik varžu mīt piemājas dīķi? Kā aizvest uz Parlamentu latviešu Dziesmu svētkus un ar kādu latviešu tautasdziesmu modināt viesnīcnieku Briselē. Kā padomju laikā izdevies uzrakstīt disertāciju, kura kalpojusi par pamatu Latvijas reģionālās politikas izveidei, kā nejaušs fotoaparāta zibsnis izveidojis jauku un ilgu draudzību, kā Inesei Vaiderei izdevies novērst desmitiem tūkstošu latu zaudējumu zemniekiem un aizliegumu dzert govīm no peļķes – grāmata atklāj lasītājiem autores ceļu līdz Eiropas Parlamentam.
Grāmata “Misija Latvijai” tiks nodota izplatīšanai Latvijas bibliotēku tīklā!
“Eiropas Parlamenta deputāta darbā tev pašam pieder tikai savas dzīves druskas. Mans darba režīms līdzinās sprintam piecu sasaukuma gadu garumā, bet, pateicoties čaklajiem un atsaucīgajiem cilvēkiem visā Latvijā, allaž no jauna ieraugu, kāpēc esmu straujajā ritumā un ka darbs nebūt nav veltīgs. To citādi kā par misiju saukt es nespēju,” par grāmatu saka tās autore I. Vaidere.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Labdien!
  Skolēni un skolotāji ar interesi lasa izdoto grāmatu. Par to arī gribas pateikt paldies! Radās lielāka interese par Eiroparlamanta darbu, jo, teikšu godīgi, ka ne visai skolēni pārzina, ko deputāti dara Latvijā, kādas ir iespējas virzīt konkrētus jautājumus mūsu valstī, kur no vēl Eiropas Parlamentā.

 2. No mājas izmestais Atbildēt

  Eiropas parlamenta deputāti rezolūcijā aicina dalībvalstis novērst situāciju, kad no mājokļiem tiek izlikti iedzīvotāji un ir spiesti turpināt hipotekāro kredītu atmaks. Šajā rezolūcijā ir risināti arī citi Latvijas iedzīvotājiem ļoti svarīgi jautājumi, bet pārsteidz no Latvijas ievēlēto deputātu balsojums:
  Ivars Godmanis
  Sandra Kalniete
  Krišjānis Kariņš
  INESE VAIDERE
  Kārlis Šadurskis==== Visi atturējās. Tātad , bankai par māju maksāju joprojām, bet to ir nopircis cits. Banka nopelna dubultā!

 3. Inese Vaidere ir mazpazīstama persona. Nav viņai tādas pazīstamības kā S.Kalnietei, VVF, A.Žīgurei, citiem. Kāpēc jāraksta autobiogrāfiska grāmata? Vai ir milzīgs pašapliecināšanās trūkums? Kā to skaidrot? Varbūt vēlme vēl darboties ES institūcijās? Katrā ziņā grāmatas izdošana ir diezgan dīvaina. Cita lieta – I.Vaidere, kas skaitās LU profesore, varēja uzrakstīt pamatīgu monogrāfiju par ekonomiskajiem procesiem, vismaz rokasgrāmatu studējošajiem. Būtu daudz lielāks labums. Pie reizes būtu arī attaisnojies avansā iedotais profesores čins.

 4. Bijušais LKP biedrs Atbildēt

  Vai par savu darbošanos komunistos, ari kautkas būs rakstīits???

 5. Nu tā taču gribas uz Briseli!
  Sacer pat savas autogrāfijas:-)Taču, kam tās interesē…

 6. Jānis J. Dimants, Jr., M.D. Atbildēt

  Apsveicu un no sirds priecājos! Žēl, ka nevarēšu piedalities atklāšanā, bet glāzi šampānieša pacelšu ! Katrā ziņā tagad dzīšu pēdas kur šo grāmatu varēs iegādāties.

Draugiem Facebook Twitter Google+