×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
20. septembris, 2012
Drukāt

Ineta Rudzīte koncertos “Baltais zieds”


ReklāmfotoReklāmfoto

No 30. septembra koncertturnejā Latvijas pilsētās dosies dziedātāja Ineta Rudzīte, popularizējot savu pirmo soloalbumu “Baltais zieds”. Dziedātāja uzstāsies kopā ar apvienību “Tirkizband”.


 

Dziedātāju I. Rudzīti pazīstam gan kā visai veiksmīgu solo karjeru uzsākušu mākslinieci, gan televīzijas šovu “Koru kari 2” un “Gandrīz ideālas vakariņas” dalībnieci. Dziedātāja, kas aprīlī izdeva savu pirmo soloalbumu “Baltais zieds”, šoruden dodas savā pirmajā koncerttūrē. Pirmā uzstāšanās gaidāma Līvānu kultūras namā.

I. Rudzītes albumā “Baltais zieds” skan radio un Latvijas šlāgeraptaujā popularitāti guvušas melodijas – “Baltais zieds”, “Ābele un vējš”, kā arī pilnīgi jauni skaņdarbi, taču šobrīd dziedātāja atzīst, ka ir gatava priecēt cilvēkus arī klātienē. I. Rudzītei koncertos pievienosies arī kādreizējie Jelgavas Tirkīza kora dalībnieki, kas pašlaik apvienojušies grupā “Tirkizband”. “Tirkizband” līderis Uldis Timma stāsta – dziedātājas I. Rudzītes un pārējo dziedātāju draudzība aizsākusies “Koru karu 2” laikos un priecājas, ka tā pāraugusi arī profesionālā sadarbībā. “Izveidojusies lieliska komanda, kurā visi ļoti mīl to, ko dara,” uzsver U. Timma.

“Koncertprogramma nebūs vienkārši albuma dziesmu atdziedāšana. Tas būs ievedsmojošs, iekšējo sajūtu bagātinošs priekšnesums gan no manas, gan no manu mīļo draugu Madaras Rubenes, Eritas Karlsones, Ērika Upenieka, Ulda Timmas un Gundara Caunes puses,” sola dziedātāja.

 

“Katrs ir pielicis pūles un sirdi, lai koncerts priecētu skatītājus gan emocionāli, gan vizuāli,” viņa uzsver. Koncerta vaininieki sola, ka tajā skanēšot gan kopīgi dziedātas, gan katra dalībnieka solo melodijas, protams, par mīlestību, skaistām skumjām un draudzību.

 

Koncertprogrammas “Baltais zieds” pirmajā daļa tikšot iekļautas dziesmas no tāda paša nosaukuma albuma, kā arī pilnīgi jauni skaņdarbi, bet otrajā daļā – tautā jau iemīļotas melodijas un, protams, populārākie franču šansoni, ar kuriem I. Rudzīte jau sniegusi vairākas koncertprogrammas.

Koncertiem īpašus tērpus – gluži baltus – radījusi māksliniece Ilze Patmalniece, savukārt ar režisora padomu palīdz televīzijas šovu veidotāja Dita Torstere. Skanējumu papildinās profesionālu mūziķu ansamblis, kura sastāvā būs pianists Edgars Jass, bundzinieks Gundars Lintiņš, akordeonists Kaspars Gulbis vai Arturs Noviks, kā arī ģitārists Ēriks Upenieks, ar kuru I. Rudzītei pēdējā laikā izveidojies arī veiksmīgs vokālais duets.

 

UZZIŅA

30. IX 17.00 Līvānu kultūras centrā (Ls 3)

6. X 19.00 Rūjienas kultūras namā (Ls 3)

13. X 19.00 Tērvetes kultūras namā (Ls 3)

30. X 19.00 Madonas kultūras namā (Ls 3, 4, 5)

27. X 19.00 Līvbērzes kultūras namā (Ls 3)

2. XI 19.00 Kuldīgas kultūras centrā (Ls 3)

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un pasākumu norises vietās.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+