Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
6. janvāris, 2015
Drukāt

Infografika: cik daudz no šā gada budžeta pīrāga tiks pabalstiem, cik – ceļiem? (2)

Infografika

Saistībā ar 1. janvārī spēkā stājušos 2015. gada valsts budžetu Finanšu ministrija ir sagatavojusi infografiku, kurā attēlots plānotais šā gada valsts budžeta izlietojums.

Ilustratīvajā materiālā attēlots, cik daudz valsts budžeta naudas šogad paredzēts piešķirt ugunsdzēsējiem, policistiem un valsts drošībai kopumā. Tāpat materiālā redzams atvēlētais finansējums izglītībai, veselības aprūpei, ceļu sakārtošanai un citām jomām.

Jau vēstīts, ka šā gada valsts konsolidētā budžeta ieņēmumi plānoti 7,3 miljardu eiro apmērā, bet izdevumi – 7,5 miljardu eiro apmērā. Savukārt konsolidētā kopbudžeta (ieskaitot atvasināto publisko personu budžetu un pašvaldību budžetu) ieņēmumi 2015. gadam ir paredzēti 8,9 miljardu eiro apmērā, bet izdevumi 9,2 miljardi eiro.

Vispārējās valdības budžeta deficīts 2015. gadā tiek prognozēts 1% apmērā no iekšzemes kopprodukta.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. p.s. bildē grūti salasīt. Vajadzētu tādu, kuru var palielināt.

  2. Ehh .. varēja tak salīdzināšanai parādīt pagājušā gada un citu gadu budžetus, lai var saprast, kas mainījies.

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+