Mobilā versija
+1.7°C
Zeltīte, Andis
Otrdiena, 21. novembris, 2017
21. janvāris, 2016
Drukāt

Infografika: Cik izmaksā frizētavas pakalpojumi dažādās pasaules pilsētās

frizieris

Dodoties pie friziera, vairums no mums rēķinās ar konkrētu un, iespējams, jau iepriekš zināmu summu, ko nāksies maksāt par pakalpojumu. Visbiežāk cena ir atkarīga no meistara profesionalitātes un salona, kuru apmeklējam, tomēr, kā liecina finanšu pakalpojumu uzņēmuma UBS apkopotie dati, matu griezuma, krāsošanas un veidošanas izmaksas lielā mērā ietekmē arī valsts un pilsēta, kurā atrodamies, vēstī Business Insider.

Piemēram, Amerikā, dodoties uz frizētavu, Maiami iztērēsi vidēji 26,33 ASV dolārus (aptuveni 24 eiro), savukārt Ņujorkā tāds pat pakalpojums izmaksās jau 73,33 ASV dolārus (aptuveni 67 eiro).

Gadījumā, ja plāno doties uz Indiju, iespējams, vērts apmeklēt arī Džakartu vēl viena visnotaļ izdevīga iemesla dēļ – šajā pilsētā frizētava izmaksās vidēji vien aptuveni 4 eiro, savukārt Norvēģijas pilsētā Oslo nāksies šķirties jau no aptuveni 87 eiro. Jāpiebilst, ka pakalpojuma cenu lielā mērā ietekmē vispārējā preču dārdzība un arī vidējais atalgojums konkrētajā valstī. Tādējādi, piemēram, arī Ženēvā vai Cīrihē matu griezums, krāsošana vai veidošana būs krietni dārgāks pakalpojums nekā citviet Eiropā un pat pasaulē.

Pievienot komentāru

Beretes, turbāni, adītas mices. Kāda būs "Cepure 2018"?Starp jaunajā sezonā populārākajiem cepuru veidiem jāmin tradicionālās adītās mices, beretes, turbāni, fedoras, kažokādas cepures… Izvēle ir plaša: kā izvēlēties skaistu, siltu
Draugiem Facebook Twitter Google+