Mobilā versija
-2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
14. janvāris, 2016
Drukāt

INFOGRAFIKA: Kā rīkoties, ja nepietiek līdzekļu kredīta maksāšanai? (4)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Ja Jaunā gada apņemšanās ir atrisināt problēmas maksāt kredītu un ir neērti par to atklāti runāt ar savu banku, nav jābaidās meklēt palīdzību. Šim mērķim Latvijas Komercbanku asociācija ir izveidojusi neatkarīgu “Konsultāciju un mediācijas centru”, atgādina LKA.

Tajā ikviens godprātīgs banku klients var saņemt bezmaksas palīdzību situācijās, kad ir grūtības kārtot kredītsaistības vai ir izveidojušās nesaskaņas ar banku. Centra speciālisti piedāvā objektīvu situācijas izvērtējumu un sniedz ieteikumus tās risinājumam. Visa konsultantiem sniegtā informācija ir konfidenciāla, tā netiek izpausta nedz bankām, nedz citām saistītajām pusēm.

Vairāk informācijas par Konsultāciju un mediācijas centra piedāvātajiem pakalpojumiem infografikā.

Infografika_par_konsultaciju_un_mediacijas_centru

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Bildi rakstam jau nu varēja piemeklēt sakarīgāku ! Ja ” modele ” nevar izspiest raudienu vai izmisumu , tad labāk NEĶĒMOTIES ……………………..!

  2. lai doma valsts kura ir iedzinusi tautu parados nabadziba bet pasi sev algas tik cel un cel tadel turpmak lai savus braucienus apmaksa pasi neviss no musu nodokliem braukales apkart .

  3. Nekādā gadījumā neuzticiet nevienam ‘neatkarīgajam’ savu bēdu stāstu,situācija paliks tikai sliktāka.

  4. meičai ar galvassāpēm Atbildēt

    Turpmāk izvairīties no parādu taisīšanas. No parādiem iegūst tikai “ātro kreditu” assinssūcēji, ne jau nabagi, kuri ir par nesavaldīgiem lai savilktu galus kopā.

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (6)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+