Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
1. augusts, 2014
Drukāt

Infografika: kas paveikts labklājības jomā pirmajā pusgadā? (3)

Inografikas autors: Labklājības ministrijaInografikas autors: Labklājības ministrija

Valdības Rīcības plānā labklājības nozarei noteiktie uzdevumi pusgada laikā ir izpildīti un uzsākts darbs pie vairākām būtiskām konceptuālām izmaiņām sociālajā jomā, uzsver labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).

Kā nozīmīgākos darbus viņš min pensiju indeksācijas apstiprināšanu, jaunu pasākumu ieviešanu jauniešu bezdarba mazināšanai, skolēnu vasaras darba atjaunošanu, sociālās palīdzības sistēmas reformu, ārpusģimenes aprūpes sistēmas pilnveidi un citus.

Par labklājības jomā paveikto atbildīgā Labklājības ministrija apkopojusi infografikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Atraitņu pensijas,kuras ir pat Igaunijā un Lietuvā tiks ieviestas septiņpadsmitajā pusgadā?
  Un kad Latvijas minimālā pensija sasniegs vismaz Lietuvas līmeni?

 2. Elvīra,Jums ir pilnīga taisnība.
  Teikšu vēl vairāk – nekas īpašs jau nav paveikts.
  Šie punkti bija jāpilda katrai ,sevi cienošai politiskai grupai,
  un jāsak bija 20 gadus atpakaļ.

 3. Simbolisko vecuma pensiju indeksāciju Jau šodien ir noēdis komunālo pakalpojumu likmju,pārtikas un zāļu cenu sadārdzinājums.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+