×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
2. decembris, 2014
Drukāt

Inga Priede pēc izrunāšanās tviterī atsauc sevi no “Vienotības” valdes (20)

Foto - Vienotiba.lvFoto - Vienotiba.lv

Partijas “Vienotība” Kandavas novada nodaļas vadītāja un pašvaldības deputāte Inga Priede, kuras izteikumi mikroblogošanas vietnē “Twitter” vakar izpelnījās plašu kritiku un nosodījumu, atsaukusi sevi no “Vienotības” valdes locekles amata, aģentūru LETA informēja “Vienotības” priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Priede vēstulē partijas biedriem rakstīja: “Atvainojos tiem, kuri pārpratuši manis teikto.”

Āboltiņa uzsvēra, ka šādi izteikumi, kādus tviterī pauda Priede, nav pieļaujami. Priedes paustais noteikti nav partijas nostāja un ir pretrunā ar to, atzīmēja Āboltiņa.

Priede vakar tviterī pauda naidīgus, pret homoseksuāliem cilvēkiem vērstus izteikumus, kuri izpelnījās vairāku citu tvitera lietotāju nosodījumu. Vispirms Priede, runājot par politiķes Ilzes Viņķeles (V) darbību, pauda: “Viena joma jau bija un… tikai homoseksuālu likums prātā, par kuru laukos visi šokā.” Diskusija turpinājās, un, atbildot uz tvītu par to, ka homoseksuāli cilvēki “bēg uz ārzemēm, kur homofobija nav norma”, Priede rakstīja: “Paldies Dievam! Vācieši savulaik izšāva. Uzlabosies dzimstība.”

Priedes izteikumi izpelnījās nosodījumu un kritiku, arī starp “Vienotības” biedriem. Pēc tam Priede savus naidīgos tvītus izdzēsa.

Jau vakar tviterī vairāki “Vienotības” biedri rosināja šo jautājumu izskatīt partijas valdes sēdē un pat izslēgt Priedi no partijas. Arī partijas ģenerālsekretārs Artis Kampars rakstīja, ka rosinās šo jautājumu nekavējoties izskatīt valdes sēdē.

Pagaidām gan “Vienotības” valdes ārkārtas sēdes šonedēļ nav plānotas. Turklāt pirmdien beidzies pašreizējās valdes pilnvaru termiņš, jo tā bija apstiprināta pirms diviem gadiem 1.decembrī, savukārt jaunā valde tiks ievēlēta sestdien kongresā.

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. Priede-malacis! Padomju laikaa tos ***!

 2. Mēs Priedi virzīsim par prezidenti! Viņa ir morāli izturēta,gudra,izglītota.Vienotībā tev nav tur ko darīt.

  Ja kas, LA ar’cenzē un izmet komentārus – tātad arī te nav nekāda uzticamība.
  Mēsli gatavie.

 3. Sergejs Bizāns strādā bijušajā Rīgas apriņķa laikrakstā.Acīm redzot šis arī ir amorāls kadrs un viņa personība ar žurnālista darbību nav savienojama.

 4. varbūt viņķeliene var palepoties ar savu dēlu?kauns nav kadu izaudzināja..

 5. Priedes kundze pareizi sapratusi savu, tautas ievēlēta deputāta, misiju – cīnīties par savas tautas garīgo un morālo veselību. Nevajadzēja sevi atsaukt no valdes, jo jāaiziet Solvitai Āboltiņai, kam vēlētāji izteikuši neuzticību, jāaiziet Viņķelei, kas savas savas karjeras dēļ nežēlo pat mazuļus bērnudārzā. Par tādām saka – ies pāri līķiem.

 6. Visiem sevi cienošiem cilvēkiem pašiem jāizstājas no Vienotības! Nav vajadzīga Latvijai tāda partija un tādi ministri! Mēs nevēlējām gejus!

  • Tieši tā visiem sevi cienošiem cilvēkiem no Vienotības jāizstājas!
   Cik ilgi līdīsiet uz vēderu tai zaņķī?

 7. Viņķelei, laikam jau trīs geju sajūsminātajai mātei, acīmredzot šķiet, ka jau bērnudārzā jāsāk bērniem dzīt galvās transvestītu un homoseksuālistu apjūsmošanu. Un tā nu noteikti nav vardarbība pret bērnu psihi. Gluži otrādi, varbūt drīz jau bērnudārznieki sāks publiski iziet no skapjiem? Jāceļas kājās un jāsāk plaukšķināt jūsu profesionālajam ieguldījumam cilvēces sakropļošanā un iznīcināšanā jau tagad, vai pagaidīsim likumus, kas par kriminālu sodāmu homofobiju un nepieļaujamu zvērību pasludina arī atteikšanu jebkura geja piedāvājumam stāties dzimumsakaros? Jo uz to jau nepārprotami visa šī “līdztiesība” iet. Ja man kāds zilāks puika Skandināvijā nu dikti liek roku ap pleciem un es pieklājīgi palūdzu to nedarīt, cilvēks ir gandrīz šokā, sauc mani par homofobu. Un MAN ir problēmas, nevis viņam. Jā, slimais, naidpilnais viduslaiku heteroseksuālais briesmonis, acīmredzot man bērnībā neiemācīja, ka, ja Jānītis grib iebāzt Pēterītim dibenā krāniņu, tad Pēterītim par to jābūt stāvā sajūsmā un pagodinātam par šī pārcilvēka – geja – izrādīto uzmanību, un steidzīgi jāstājas četrrāpus. Neiemācīja gan. Toties tagad skolās šo jauno, ārkārtīgi agresīvo un bezgala paštaisno homo-reliģiju un tās dogmas dzen bērniem galvās iekšā jau no pirmās klases. Ķecerus pagaidām vēl nededzina, bet ar putām uz lūpām norej gan tā, ka drīz jau heteroseksuālais vairākums būs tā iebiedēts, ka baidīsies muti pavērt. Savādāk var palikt bez darba. Varbūt arī bērnus kāds dienests atņems, kaimiņi vairs nesveicinās, homo aizsardzības gestapo krimināllietu ierosinās… Antiutopija, kas Orvelam vai Hakslijam pat drūmākajos sapņos nerādījās. 3,14daru diktatūra.

 8. kaut vairāk mums būtu tik latviskas Priedes un mazāk tik pedofīliskas viņķeles…!

 9. nav jaruna par homoseksualiem,bet vajadzet runat, ka uzlabot lauku iedzivotaju labklajibu.nqdrosinat ar darbu,vai palidzet izveidot darbvietas.par to butu jaruna.

 10. Tad Ingas paustais viedoklis ir nosodāms,sanāk ka visiem Latvijas iedzīvotājiem ir jāpiekrīt citādi seksuāli oriantētiem ,bet normāli domājošo taču ir vairākums, kuriem tagad jāpaklusē un jāpiekrīt manuprāt perversiem ,slimiem cilvēkiem.Demokrātija nav domāta normāliem?

 11. ĀBOLTIŅAS KUNDZEI AŖI ZEMU JĀKLANĀS GEJU PRIEKŠĀ ,CIK ZEMU TA VĒL LIEKSIES,PAŠAI VĒMIENS NENĀK,ĀBOLTIŅAS KUNDZE TĀPAT KA VIŅKĒLE IZMANTO TVITERI LAI KRIMINĀLI SODĀMO PUBLIKU- GEJUS AIZSTĀVĒTU.

 12. tā Viņķeles paustā ksenofījijas pārmērība, ar kuru viņa aizstāv “svešo un citādo”, ieskaitot pederastijas līdztiesību, ir latviešiem nepieņemama, jo tā ir pretrunā ar viņu nacionālajām un reliģiskajām vērtībām; tā ir pretrunā ar Dievturības un Kristietības paustajām atziņām un vērtībām.
  Bet ksenofobija ir vien dabiska reakcija uz šīm ksenofīliskajām pārmērībām un nekas vairāk!

  • laboju ortodoksijas kļūdu teikumā, kurā skarta “…Viņķeles paustā ksenofīlijas (ne ksenofījijas) pārmērība…”

 13. Vai tiešām mūsu valsts pārvērtīsies par geju tiesību sludinātāju un atbalstītāju? Kur paliek ģimenes pamatvērtības.es neeju pa ielu un nebļauju,ka esmu heteroseksuāle. Vai ar tādām lietām jālielas un jauzbāžas sabiedrībai? Tik jau nu visi humāni un toleranti palikuši. Izlaidība,vulgaritāte,perversība laikam ir modē

 14. TAD KAD NO DZĪVES AIZIET JAUNI ZĒNI PAŠNĀVĪBU IZDAROT,DĒĻ TĀ KA KĀDAM SLIMAM VECIM GRIBAS NODRĀZSTIES,TAS JUMS VINĶELES KUNDZE LIEKAS NORMĀLI,VARBŪT JŪS NEZINĀT KĀDI IR VECĀKU PĀRDZĪVOJUMI,IR RADĪTS IESPAIDS KA JŪS TIEŠĀM NEKO NEAPJĒDZAT,AR SMAIDU UZ LŪPĀM TURPINAT SLUDINĀT VARDARBĪBU…

  • Vecāku pārdzīvojumi ir daudz lielāki, kad bērns izdara pašnāvību dēļ iespējamā nosodījuma par nepareizu orientāciju. Tādi gadījumi nav retums, lai gan daudzi tieši tādēļ pārceļas uz mazāk homofobiskām valstīm, pat uz katolisko Spāniju.

 15. VIŅKELES KUNDZE JŪS UZMĀCATIES AR PERVERSU SEKSUĀLU DARBĪBU POPULARIZĒŠANU,NEPĀRPROTAMS ATBALSTS VARDARBĪBAI.PAR ŠĀDU ATBALSTU JŪS VAR SAUKT PIE ATBILDĪBAS…

 16. VINĶELES KUNDZE,NEVAJAG DRAUDĒT.NO GEJIEM IR JĀUZMANĀS,VIŅU DOMĀŠANA IR SEKLA.PRIMĪTIVA UN PRETĪGA,JA JŪS VIŅUS AIZSTĀVAT, TAD TIKPAT SEKLA ESAT JŪS,VARBŪT ESAT RŪDĪTA LEZSBIETE KURAI JĀSLEPJAS.

Draugiem Facebook Twitter Google+