×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
5. marts, 2014
Drukāt

Inga Šļubovska nominēta Lietuvas balvai

Foto: LETAFoto: LETA

Viena no daudzsološākajām jaunajām Latvijas Nacionālās operas (LNO) soliste Inga Šļubovska nominēta Lietuvas teātra balvai kā “Gada operas soliste” par Adīnas lomu “Mīlas dzērienā” Klaipēdas Muzikālajā teātrī, liecina informācija Lietuvas Kultūras ministrijas mājaslapā.

“Man ir tas gods būt izvirzītai teātra balvai “Skatuves Zelta krusts” (ja pareizi pārtulkoju) par Adīnas lomu Doniceti operā “Mīlas dzēriens”,” savā “Facebook” lapā raksta dziedātāja.

Inga Šļubovska 2009. gadā kļuvusi par Starptautiskā vokālistu konkursa Pasavā (Passau, Vācija) finālisti un “Latvijas gāzes” Gada balvas 2009 laureāti nominācijā “Labākā operas soliste”. Nominēta “Lielās mūzikas balvas 2009” kategorijā “Gada debija”. Saņēmusi žūrijas speciālbalvu “Hariclea Darclee” vokālistu konkursā Brailā, Rumānijā (2010).

Savukārt 17. aprīlī LNO Beletāžas zālē notiks Ingas Šļubovskas solokoncerts, kurā dziedātāja muzicēs kopā ar domubiedriem pianisti Agnesi Egliņu un LNO stīgu kvartetu (Svetlana Okuņa, Elizabete Sorokina, Inga Sunepa, Einārs Upatnieks).

“Koncerts notiks Beletāžas zālē, kas notikumam piešķirs pilnīgi citu sajūtu un atmosfēru. Lielajā zālē, kur notiek operas izrādes, ir pilnīgi citi spēles noteikumi, cita veida komunikācija ar skatītāju. Kamermuzicēšanas stils satuvina ar klausītāju, rada intīmāku gaisotni. Jā, tās būs mūsu saruna – mūziķu un klausītāju. Par pavasari un mīlestību,” stāsta Inga Šļubovska.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+