Sports
Citi sporta veidi

Ingars Ivanovs: Fantastiska atmosfēra, ļoti patika spēlēt “Arēnā Rīga”0


Latvijas izlase un Ingars Ivanovs (nr 1) darbībā.
Latvijas izlase un Ingars Ivanovs (nr 1) darbībā.
foto: Juris Kalniņš

Latvijas volejbola izlase spēlē pret Igauniju paveica visu, kas bija mūsu spēkos, sarunā ar “LA” atzina valstsvienības libero spēlētājs Ingars Ivanovs.

Libero spēlētāju maize ir aizsardzība un Ivanovs centās, cik spēja. Vienu bumbu izglāba kritienā ar kāju. Tomēr “Arēnā Rīga” gavilēja igauņi, kas pārliecinoši uzsāka ceļu pretī kārtējam Eiropas čempionāta finālturnīram – 22:25, 17:25, 25:22, 19:25.

“Spēle bija interesanta, fantastiska atmosfēra. Pirmo reizi spēlēju arēnā, ļoti patika. Igauņi īsti ne ar ko nepārsteidza, individuāli ļoti spēcīgi spēlētāji un ir galvastiesu pārāki,” sacīja Ingars Ivanovs. “Viņi agresīvi servēja, bet arī daudz kļūdījās. Bloks ļoti augsts, labs un stabila kopējā spēle. Laukumā atdevu visus spēkus, cīnījos līdz pēdējam punktam, domāju, ka tāpat arī pārējie. Pietrūka, laikam vairāk jātrenējas. Bet spēle bija labāka nekā Izraēlā – gan emociju ziņā, gan pēc parādītā snieguma. Jā, pēc tā zaudējuma komandā bija skarbāka saruna un visi spēlētāji saprata, ka tā spēlēt nedrīkst. No izstrādātā plāna mums izdevās diezgan daudz, cepuri nost treneriem. Igauņu treneris Avo Kēls mūsu izlasē ienesis daudz jaunas taktiskas iezīmes gan aizsardzībā, gan uzbrukumā.”

Saistītie raksti
LA.lv