×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
20. februāris, 2014
Drukāt

Ingas Deigeles jaunais izaicinājums 


Inta_Deigele_6

Latvijas šlāgeraptaujā vēl viena debija – ar vienu no savām pirmajām sarakstītajām dziesmām “Baltā ceļā” piedalās Inga Deigele. Dziedātāja neslēpj, ka tas viņai ir jauns izaicinājums.

“Dalība šajā aptaujā ir jauns lauciņš manā dzīvē, līdz ar to tas ir izaicinājums. Tā ir arī iespēja paskatīties uz sevi no malas, jo šajā gadījumā vērtētāji ir man nepazīstami cilvēki. Viņu vērtējumu nosaka tikai pati dziesma un izpildījums,” atklāj Inga.

Pagājušais gads Ingai bija notikumiem bagāts, jo tas bija pirmais gads, kad viņa sāka pievērsties savu dziesmu komponēšanai un publiskai izpildīšanai. “Pērn piedalījos un ieguvu 3. vietu Noras Bumbieres jauno vokālistu konkursā. Tāpat kopā ar draugiem sākām spēlēt balles un vadīt pasākumus. Sadarbībā ar studiju “Lauska” tapa ieraksts dziesmai “Baltā ceļā”… Šis gads arī solās būt interesants, bet to jau rādīs laiks,” smaidot nosaka Inga.

Inga ar mūziku ir saistīta kopš bērnības. Līdz pat augstskolas beigšanai tas vairāk bija saistīts ar kora mūziku. “Koris ir devis muzikalitāti, spēju ieklausīties un sadarboties. Īpaši paldies jāsaka Rēzeknes korim “Ezerzeme” un tā brīnišķīgajiem vadītājiem,” tā Inga. Otrs Ingas muzikālais darbības lauciņš ir saistīts ar folkloru. “Esmu folkloras grupas “Smaržo siens” vadītāja. Mūsu pieeja folklorai ir brīva – stingri neturamies ne reģiona, ne tradicionālā izpildījuma robežās. Tautasdziesmu mēs mīlam un cienām, bet dzīvojam taču 21. gadsimtā, vai ne?” smaida Inga un piebilst, ka “uz lielās skatuves, manuprāt, es vēl neesmu uzkāpusi. Tas būtu pārāk vērienīgi teikts”.

Dziedātāja pamatā uzstājas Gulbenes novada tematiskajos pasākumos vai arī muzicē dziesmas “Baltā ceļā” teksta autores un novadnieces Ineses Toras dzejas lasījumu pasākumos. “Tuvākais pasākums būs 22. februārī Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālē “Avots” (Stabu iela 64), kur notiks dzejnieces jaunā krājuma “Novēli man labu laiku” atvēršanas svētki,” atklāj Inga.

Runājot par saviem klausītājiem, Inga ar lepnumu saka, ka viņas aktīvākā klausītāja ir mazā meitiņa, kura vienmēr dzied līdzi un lūdz atkārtot dziesmas. “Ja nopietni, tad pēc dalības šlāgeraptaujā esmu saņēmusi labus vārdus no dažādiem cilvēkiem. Pārsvarā gan tiem, kas no jauniešu statusa jau izauguši,” noslēpumaini nosaka Inga.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+