×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
22. janvāris, 2018
Drukāt

Sudrabas namiņš brūk un Nameja varas gredzens. “LA” nedēļas apskats (17)

1. Cilvēks. Ingūnas Sudrabas namiņš brūk, bet...

1no5
Foto - LETA, publicitātes foto, kolāža - la.lvFoto - LETA, publicitātes foto, kolāža - la.lv

Tā vien šķiet, ka kādreizējās amatpersonu reitingu “zvaigznes” Ingūnas Sudrabas politiskais eksperiments tuvojas beigām. Aizvadītajā nedēļā izjuka viņas Saeimas frakcija “No sirds Latvijai”. Iepriekš aizgājušo deputātu Silvijas Šimfas un Arveda Platpera pēdās sekoja arī Ringolds Balodis. Līdz ar to Sudraba zaudē vairākas privilēģijas, ko sniedza frakcijas statuss, piemēram, piemaksu pie algas par frakcijas vadīšanu, dienesta automašīnu un tā tālāk. Pati politiķe nebeidz vien brīnīties – viņai iepriekš esot šķitis, ka viss ir kārtībā un tikai nelabvēļi no ārpuses cenšas sabiezināt krāsas. Izrādās tomēr, ka puve jau sen ir veidojusies no iekšpuses.  Un tomēr nav tā, ka Sudraba cieš vien politiskās sakāves. Nelielu uzvaru viņai aizvadītajā nedēļā tomēr ļāva svinēt Zaļo un zemnieku savienība un “Saskaņa”. Saeimas sēdes darba kārtībā bija iekļauts jautājums par Sudrabas atsaukšanu no tā sauktās oligarhu lietas parlamentārās izmeklēšanas komisijas, kur viņa ir ne tikai parasta locekle, bet arī vadītāja. Pamatots priekšlikums, jo šajā komisijā paredzēts darboties tikai frakciju pārstāvjiem, bet Sudraba tāda vairs nav. Tomēr vairākums balsoja pret ar argumentu, ka komisija jau tāpat drīz beigšot darbu un nevajagot tur tagad neko mainīt. Skaidrs, ka atsevišķi politiskie spēki jau sākotnēji bija iecerējuši diskreditēt izmeklēšanas komisijas darbu un Sudraba tam izrādījusies noderīga figūra. Ar to tad viņa arī paliks Latvijas politikas vēsturē.

 1. Cilvēks. Ingūnas Sudrabas namiņš brūk, bet...
 2. Pārsteigums. No Šadurska pie Ušakova
 3. Darījums. Valstij uzdāvina pļavu
 4. Prieks. Nameja gredzens. Jāredz
 5. Noslēpums. Hakeri uzbrūk!

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Nau nozīme vārdam, Atbildēt

  Savā laikā biju ļoti pozitīvās domās par šo kundzi un daudzi Latvijas iedzīvotāji ar lielām cerįbām raudzījās uz šo kundzi bet pagāja laiks un es ne tik es bet daudzi tautieši ar nožēlu ir vīlušies , kad cilvēks atklāj savu īsto seju.

 2. Filmas pirmizrāde LATVIJĀ ,latviešu tautai , Latvijas simtgades jubilejas gadā SVEŠVALODĀ (angļu) ir spļāviens ikviena latvieša sejā un simtgades jubilejai arī !!! Apbrīnoju šo nenormālo vēlēšanos pielīst (IELĪST ) Eiropai uzspļaujot visam ,kas latvietim svēts !!! Kaut kur kaut kad tomēr parādīšot latviski !? Nu liels paldies , nožēlojamie un pērkamie kangari !!!!!!!!

 3. … Re, kur nu jau paradas ‘istie ileni’, kurus lidz sim paslepusos valsts birokratijas var izsijat tikai ar specigam NA izglitibas ieteiktam un izvirzitam reformam … !!!

 4. Nr.1. Divaini paradumi nenodot tiesa par noziegumiem pret Valsti un pilsoniem.
  Nr.2. Vai kremla maratonskrejejs Papulei piesolijis ka laustas priedes kadreiz sartas rozes ziedes ?
  Nr.3. Izradas ka kremla cekistu hakeri ir ari Latvijas bijusajas kolonijas Trinidada & Tobago.

 5. … O-bana, vai Cali, trolli !!! Neviens no vecas nomenaklaturas necereja, ka Bezabrene tiem driz pienaks laiks atbildet kadas tiesas prieksa … par saviem ‘grekiem’ … un ta, tie turpinaja sevi nodot, ieturot pienemto virzienu lidz sodienai !!!

 6. Uzkriitoshi ir tas, ka Sudrabu vajaa neizsakaami negliitaak un aktiivaak PAR VISIEM – pilniigi demonizee … valsts ( un pakaartoto masu informeetaaju )( ar “sabiedriski” aktiivo komentetaaju –
  kaa krievulaikos bija “darbaljauzhu veestules” – obligatu piedaliishanos ) liimenii .

 7. lembergs iedeva krieviem papriecaties pie baikala ezera.tas ari viss vinas muzaa.vairak tadaa raganveidiga butne krieviem nav vajadziga un lembergam nepavisam.lemberg,vismaz sagadaa vinai tadu normalu slotu,ja pats paliksi ventspili un tevi neiespundes uz gadiem 20.tad sudraba vares slaucit tavas puzes durvis,kamer pats atlauzisi savus gadus.

 8. Nameja gredzens ir slavena vesturnieka un rakstnieka Aleksandra Grina romans , kurs pazuda KGB pagrabos. Kapec tas tiek ietiepigi noklusets ?

 9. Viņa nekad nav strādājusi Latvijas labā, Tas viss bija teātris.

 10. Nu nevar taču visu laiku tikai priekš sevīm. Tautai no tā nekāda labuma!

 11. .nauda,nauda,un tàdas vecenes ir ćekas maisos

 12. Jā, tik tiešām žēl, ka cilvēks (Inguna Sudraba) tā izmainījusies. Kamēr bija valsts kontroliere, likās, tiešām strādāja Latvijas labā, centās atklāt dažādas nelikumības un izšķērdēšanas. Tagad ir pavisam cits cilvēks…kļuvusi par valsts izzadzēju kalponi. Nožēlojami.

Draugiem Facebook Twitter Google+