×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
20. maijs, 2016
Drukāt

Ingus Pētersons un Jānis Lūsēns izsludina “Romantikas” rudens koncertus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Aplausu, ovāciju, klausītāju un mūzikas gardēžu atzinības pavadīta, noslēgusies Jāņa Lūsēna un Ingus Pētersona jaunās programmas ROMANTIKA pavasara koncertu sesija. Šobrīd rit aktīvs darbs pie albuma ieraksta studijā, un tagad tiek izsludināta ROMANTIKAS rudens koncertu tūre. Tā sāksies 12. oktobrī Rīgā, Mūzikas namā “Daile” un turpināsies arī citās Latvijas pilsētu koncertzālēs, savukārt jaunais albums būs pieejams jau augusta beigās.
Programmas solists, izcilais latviešu tenors Ingus Pētersons atzīst, ka klausītāju mīlestībā un mūzikā „ieguvis jaunu elpu”, savukārt pats komponists Jānis Lūsēns ar programmas veiksmīgo startu ir ļoti apmierināts un piebilst: „Ja sākot koncertsēriju, sevi un skatuves mūziķus nodēvējām par pēdējiem romantiķiem, tad tagad saprotu, ka klausītāju rindās romantiķu un labas mūzikas cienītāju netrūkst, un ar romantisko uztveri viss ir kārtībā”.
Dzīvesprieks, alkas, humors un viegla koķetērija – šādu noskaņu koncertā ROMANTIKA rada mūziķu komanda uz skatuves – pie klavierēm pats Jānis Lūsēns, čellists Ivars Bezprozvanovs, akordeonists Kaspars Gulbis, bundzenieks Harijs Gūtmanis un ģitārists Jānis Lūsēns juniors.
ROMANTIKAS koncerttūres rudens koncertu sesijas pirmajam koncertam 12. oktobrī Rīgā, Mūzikas namā “Daile”, sekos koncerti 15. oktobrī Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis”, 16. oktobrī Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars”, 20. oktobrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis” un citviet Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+