Mobilā versija
+2.7°C
Zeltīte, Andis
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
25. maijs, 2016
Drukāt

Ingvers un nātru uzlējums… Un vēl citi patiesi noderīgi padomi vielmaiņas paātrināšanai

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Vielmaiņa veicina nepārtrauktu šūnu atjaunošanos organismā, nemainot to ķīmisko sastāvu, pārstrādā barības vielas, ko saņemam ar ūdeni un ēdienu, izvada sārņus un toksīnus no organisma.

Vielmaiņas traucējumi notiek nepareizas ēšanas dēļ – pārmērīgas, nepietiekamas vai kvalitatīvi nepilnīgas. Vielmaiņas atjaunošana ir process, kas prasa komplekso piegājienu. Šīs vienkāršas rekomendācijas palīdzēs jums uzturēt labu veselību un būs daudz enerģijas:

♦Ir jāēd bieži (5-6 reizes dienā) un nedaudz. Tas uztur vielmaiņu tonusā, neļaujot uzkrāties tauku rezervēm.

♦Katrā ēdienreizē uzņemt olbaltumvielas saturošus produktus, dārzeņus.

♦Brokastīm ir jābūt pilnvērtīgām. Pirms tām ir jāizdzer glāzi ūdens, lai aktivizētu vielmaiņas procesus. Vakariņas jāēd 3-4 h pirms gulētiešanas.

♦Ir svarīgi uzņemt vismaz 2-3 l ūdens dienā. Tā palīdz iesaistīt taukus vielmaiņas procesos.

♦Fiziskā aktivitāte paātrina vielmaiņu.

♦Masāža uzlabo asinsriti, paātrina metabolismu, palīdz sievietēm atbrīvoties no celulīta.

♦Miegam ir jābūt vismaz 8 h diennaktī. Gulēšanas laikā izdalās augšanas hormons, kas paātrina vielmaiņu, atjaunojas šūnas.

♦Sauna un pirts labi uzmundrina organismu. Karsts tvaiks, sasildot ķermeni, atver ādas poras, izdzen ar sviedriem sārņus, atjauno vielmaiņu.

♦Kontrastduša stimulē vielmaiņu.

♦Ir vēlamas ikdienas pastaigas svaigā gaisā un elpošanas vingrinājumi.

Pievienot komentāru

Modes blogere Anabella Flēra: meitene, kuras stilu atdarina tūkstošiModes bloga Viva Luxury autore Anabella Flēra ir meitene, kuras radītie tēli sajūsmina miljonus, bet tūkstošiem meiteņu seko viņas paraugam.
Latviete iemūžina suņus patriotiskās, saviļņojošās fotogrāfijās (22)Henriete Martinsone ir latviete, kura radījusi mīļu, sirsnīgu un aizkustinošu fotogrāfiju sēriju – iemūžinot skaistus suņus patriotiskās, sirsnīgās fotogrāfijās. Henriete stāsta, ka
Draugiem Facebook Twitter Google+