×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
20. marts, 2018
Drukāt

Inkēns: latviešiem ir rezistence pret Krievijas propagandu (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Drošības policija brīdinājusi, ka pirms rudenī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām pastāv kiberuzbrukumu riski.

Drošības policijas priekšnieka vietnieks Ints Ulmanis sarunā ar LTV iepriekš uzsvēra, ka mums jābūt drošiem, ka mūsu informācijas sistēmas ir sagatavots, jābūt gataviem, ka varētu tikt uzlauztas mājaslapas un publiskajā telpā var nonākt sensitīva informācija.

Ulmanis uzsvēra, ka liels risks ir tieši sensitīvo datu nonākšana ārzemju specdienestu rokās: “Tas ir liels apdraudējums, jo dati var tikt izmantoti visdažādākos nolūkos, varbūt ne rīt, bet pienāks parocīgs laiks, un specdienesti, kas to nozog, var izmantot.”

Drošības policijas pārstāvis atzina – kaut gan tās uzmanības lokā ir aizdomīgi sociālo tīklu konti, kuru saturs mērķēts uz Latviju, pagaidām tai nav signālu par iejaukšanas Latvijas vēlēšanu procesā.

Diskutējot par iespējamiem kiberuzbrukumiem un Krievijas propagandu pirms rudenī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, žurnālists un ārpolitikas speciālists Edvīns Inkēns Rīga TV24 pauda viedokli, ka tos, kam patīk Krievijas politika, nepārliecināsi, bet tiem, kuriem ir savs viedoklis, ir izveidojusies tāda kā rezistence pret šāda veida informāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. “Rezistence” neizliekas pareiz latviesha valoda. Ja nav cits vards tad jasak: “Krievu propaganda maz ietekme latvieshus.” Vai:
    “Latvieshi ir spejeegaki parnakt propagandu ietekmu kaa piemerojam amerikani.” Man diemzel nav latvieshu vardnica. Valoda jau mainas un vajag pienemt jaunus vardus bet ir jabut uzmanig.
    Un ja, es abzinos ka mana komentaa var atrast kludas, bet es rakstu komentu nevis pashu avizi.

  2. “ārpolitikas speciālists Edvīns Inkēns” – paodija no eksperta

  3. Tiem, kuri labi atceras CCCP, ir izveidojusies ne tikai rezistence pret Krievijas propagandu. Šī pati rezistence ļauj arī labi atpazīt pret-Krievijas propagandu un visas citas propagandas. Apbrīnojami, cik tās ir līdzīgas!

Draugiem Facebook Twitter Google+