×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
3. oktobris, 2017
Drukāt

Inkēns: Sudraba ir nolikusi sevi uz ziedojuma bluķa (4)

Kadrs no videoKadrs no video

“Spriežot pēc ekspertiem, kas tiek pieaicināti, man liekas, ka Sudrabas kundze ir nolikusi sevi uz ziedojuma bluķa. Komisijas galvenais uzdevums ir neko neatklāt, neko neieraudzīt, nepamanīt to, kas ir skaidri redzams. Es negaidu no Sudrabas kundzes to, ka konsekventi izpētīs un pateiks: “Jā, tās sarunas ir īstas,”” ārpolitikas eksperts Edvīns Inkēns sacīja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, vērtējot “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas priekšsēdētājas Ingunas Sudrabas (NSL) darbu.

Inkēns uzskata, ka Sudraba, vadot izmeklēšanas komisiju, ir pamatīgi iedragājusi savu reputāciju. “Cilvēks ar tik milzīgu uzticību, kas viņai sabiedrībā bija tāpēc, ka viņa labi darīja savu darbu kā valsts kontroliere… Viņa tik ātri pazaudēja visu šo te kredītu, kas bija cilvēku prātos!” raidījumā pauda Inkēns.

Viņš norādīja, ka Sudraba apņēmusies sevi ziedot ar mērķi padarīt komisijas darbu neefektīvu. “Izskatās, ka Sudrabas kundze ir nolēmusi ziedot sevi, neko neizdarot komisijā. Komisijas galvenais uzdevums ir neko neatklāt, neko neieraudzīt, nepamanīt to, kas ir skaidri redzams,” raidījumā uzsvēra Inkēns.

Inkēns apgalvoja, ka komisijas galvenā būtība ir vienkārša un, neskatoties uz jebkādiem aizbildinājumiem, tās mērķi ir viegli izpildāmi. “Ir jāpanāk, lai cilvēki, kas ir pieminēti, pasaka, vai viņi ir vai nav bijuši. Ja ir bijuši, lai viņi izsvītro to, ko viņi nav teikuši. Audioieraksts ir gan prokuratūrā, gan KNAB, līdz ar to te ir vienkārši jāsalīdzina. Pārējais ir bērnu spēles,” Inkēns ir pārliecināts.

Inkēns neuzskata, ka “oligarhu sarunu” izmeklēšanas procesā izdosies konstatēt daudz kriminālnoziegumu. Tomēr viņš raidījumā uzsvēra, ka efektīvs komisijas darbs pozitīvi iespaidotu sabiedrību: “Svarīgākais ir, lai Latvijas sabiedrība zina, ka pie varas ir cilvēki, kam viņi ir dāvājuši savas balsis un kuri, mēnešiem ilgi runājot, ne brīdi nerunā par Latvijas valsts interesēm. Tikai par savām.”

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Kaut ko tādu izdomāt jābūt bijušajam.KO TAD ŠĪ ZIEDO?uN KURŠ BŪS TAS BLUĶIS?Kurš viņu grasās poimec?Viņai jau sen nav ko zaudēt.Pretēji viņa nebūtu rāvusies uz šo amatu.Tā viņai bija “obsčaga”pavēle Inkēn.

 2. … Vardu sakot, no sirds visiem latviesiem, ka Bezabrenes visi tris AAA, + parejie atbildigie … ta ari si valsts ienaidnieku izmekleta un autorizeta Saeimas komisija, ir tikai nekaunigi pasutiti un indigi ‘dumi’, kas meginas noslapet kveloso uguni tautas dvesele … !!!

  … Jagaida, ko nu daris valsts labad V un NA … ???

 3. ==“Spriežot pēc ekspertiem, kas tiek pieaicināti, man liekas, ka Sudrabas kundze ir nolikusi sevi uz ziedojuma bluķa. Komisijas galvenais uzdevums ir neko neatklāt, neko neieraudzīt, nepamanīt to, kas ir skaidri redzams. Es negaidu no Sudrabas kundzes to, ka konsekventi izpētīs un pateiks: “Jā, tās sarunas ir īstas,”” ārpolitikas eksperts Edvīns Inkēns sacīja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, vērtējot “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas priekšsēdētājas Ingunas Sudrabas (NSL) darbu.==
  Teikt jau var, bet sarunās piedāvātais premjera amats? Vai tas nav tā vērts, lai pacenstos visu nolīdzināt?

  • ņauda, ņauda, ņauda…
   pēc iespējas vairāk ņaudas !!!!!!!!!
   štrunts par valsti !
   izlaupīsim šo, pārcelsimies uz citu !

Draugiem Facebook Twitter Google+