Uncategorized
Apbrīno

”Instrumentus” albuma prezentācijas koncertos iesildīs Kaupera dēli 0


Grupas “Instrumenti” dalībnieks Jānis Šipkēvics
Grupas “Instrumenti” dalībnieks Jānis Šipkēvics
Autors: LETA

Novembra pēdējās divās nedēļās gaidāma grupas ”Instrumenti”  albuma “Procrastination” prezentācijas koncertsērija. Grupu ”Instrumenti”, kas ir viens no spilgtākajiem electro indie-pop projektiem ne vien Latvijā, bet Eiropā, iesildīs jaunā indie- neofolka grupa ”Carnival Youth” un grupa ”Rick Feds Society”.

Pirmajos trīs koncertos — 21., 22. un 23. novembrī — pirms ”Instrumentiem” uz “Palladium” skatuves kāps grupa “Carnival Youth”, kas tikai šomēnes izdevusi savu pirmo radio singlu ar nosaukumu  “Never Have Enough”.

Grupas sastāvā ir četri jauni puiši:  grupas ”Prāta vētra” solista Renāra Kaupera dēli Emīls Kaupers (bungas) un Edgars Kaupers (ģitāra), kā arī Roberts Vanags (taustiņinstrumenti) un  Aleksis Luriņš (bass).

Lai arī “Carnival Youth” dibināta tikai 2011.gadā, grupa jau piedalījusies vairākos nozīmīgākos festivālos Latvijā — “Positivus Festival”, “Summer Sound”, “Piens Fest”, kā arī koncerti sniegti Francijā un Austrijā.

Albuma ”Procrastination” koncertsērijas pēdējos koncertos 28., 29. un 30. novembrī  grupu ”Instrumenti” iesildīs “Rick Feds Society”. Grupas līderis bundzinieks Rick Feds jeb Rihards Fedotovs kopš 2010.gada dzīvo ASV, pateicoties prestižajai Fulbraita stpendijai. Rihards Fedotovs ASV regulāri uzstājas lielākajās baznīcās Filadelfija un tās reģionā, tā gūstot ievērību kā  gospeļmūzikas bundzinieks. Projekts “Rick Feds Society” tika nodibināts vien šī gada sākumā, lai ar saviem domubiedriem ”lauztu robežas starp dažādiem mūzikas žanriem un piedāvātu svaigu skatu uz deju mūziku,” zina teikt grupas ”Instrumenti” pārstāve Līva Pētersone.

Grupas koncerts, kā jau ”Instrumentiem” pierasts, būšot vizuāli neparasts. Koncertzāle tiks pārvērsta par aizspoguliju,  rotaļājoties ar visām cilvēka maņām. Šo novembra koncertu režisors būs Uģis Olte un mākslinieki — Lāsma Lagzdiņa un Kristaps Epners —, kas ir grupas jaunā albuma pirmā singla  “Don’t Hold Onto Me” videoklipa radošā komanda.

Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” kasēs visā Latvijā. Stāvvietas cena — no LVL 15, sēdvietas cena pie galdiņa — LVL 40.

LA.lv