×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
21. maijs, 2015
Drukāt

Intars Busulis atgriežas pie saknēm (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Viens no talantīgākajiem šābrīža latviešu dziedātājiem Intars Busulis ne tikai apliecina sevi Krievijas šovos, bet arī devies koncertturnejā Latvijas pilsētās. Šajā reizē dziedātājs un mūziķis kopā ar uzticamajiem biedriem “Abonementa orķestri” iecerējis atgriezties pie saknēm. Koncerti “Atgriešanās pie…” 22. un 23. maijā Vidzemes koncertzālē “Cēsis” jau izpārdoti, bet klausītāji aicināti uz koncertiem arī Liepājā, Talsos un Dzintaru koncertzālē.

Šajā pavasarī Intars aktīvi uzstājies Krievijā – viņa pirmais solokoncerts notika februārī Sanktpēterburgā, bet šobrīd Intars pēc ievērojamajiem panākumiem televīzijas šovā “Golos” ar viņa vokālo un aktiermeistarības talantu apbur žūriju un klausītājus vērienīgajā Krievijas televīzijas Pirmā kanāla šovā “Toč v Toč” (“Mats matā”). Pārtapšanas šovā viņš veiksmīgi attēlojis gan Tīnu Tērneri, gan Leniju Kravicu, Filu Kolinsu un Džo Dasēnu, gan arī Krievijas dziedoņus Borisu Moisejevu, Eduardu Hiļu un pat gruzīnu estrādes zvaigzni Soso Pavliašvilli.

“Mēdz teikt, ka dzīve ir kā džezs – tā uzplaukst, kad tu improvizē! Ar mani notiek tieši tā, un tas ir stāsts par mani – par ceļu, ko eju, iespējām un izvēlēm. Mans lielais mērķis dzīvē lai paliek noslēpums, jo daudz interesantāks ir pats ceļš uz to ar improvizācijām, ceļazīmēm un pieturzīmēm,” par sevi saka Intars.

Šoreiz Latvijas koncertsērijā Intars uzstāsies kopā ar uzticamajiem cīņu biedriem “Abonementa orķestri” – dziesmu autoru un mūziķi Kārli Lāci, Kasparu Zemīti, Kasparu Grigali, Edvīnu Ozolu un Gintu Pabērzu. Kā vēsta koncerta rīkotāji, Intara talanta cienītājus gaida atgriešanās pie mūzikas, sarunām, saknēm un vērtībām, to izdziedot caur dziesmām un izstāstot caur jokiem. Mūziķis sola arī pirmatskaņojumus.

“Atgriešanās var būt dažādas, mūziķu gadījumā tā būs atgriešanās pie konkrētām pašu radītām dziesmām, viņuprāt, labākajām, tā būs atgriešanās konkrētās pilsētās, tā būs atgriešanās pie vērtībām,” vēsta aģentūras “DeBusul Music” pārstāve Una Taal.

Piecu koncertu sēriju Intars Busulis kopā ar “Abonementa orķestri” sāka Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors”. Mūziķi viesosies arī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē. Savukārt 13. jūnijs būs īpašs, jo koncertā Sauleskalna estrādē Intars uzstāsies savā dzimtajā pilsētā Talsos. Intara Busuļa Latvijas koncertturnejas noslēguma koncerti notiks Dzintaru koncertzālē.

Varbūt noder

Koncerti “Atgriešanās pie…”:

22., 23. VI 20.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”;

30. V 20.00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē;

13. VI 20.00 Talsu Sauleskalna estrādē;

4. un 7. VI 20.00 Dzintaru koncertzālē

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv.

Cena: EUR 15 – 35.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Gaidu ar nepacietību!

  2. ................... Atbildēt

    pie cukurbietēm

Draugiem Facebook Twitter Google+