Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
7. septembris, 2012
Drukāt

Interaktīvais kosmosa kuģis 


kosmosa_kugis13

Dizaineru grupa “Different Futures” radījusi gaisa kuģi, kas ir precīza kosmosa kuģa kopija, tikai ar vienu trūkumu – tas nespēj lidot.

 

Interaktīvajā gaisa kuģī, kura iekšpuse izbūvēta trīs līmeņos, atrodas 3D kinoteātris un kosmosa laboratorija. Dizaineri šo “rotaļlietu” radījuši ar nolūku, lai ļaudis, īpaši bērni, varētu uzzināt daudz vairāk par kosmosa kuģa darbību. Tas novietots Vācijas pilsētā Boblingenā.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+