Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
2. augusts, 2014
Drukāt

Interese par īres dzīvokļiem Vecrīgā ir salīdzinoši maza (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Skats uz Vecrīgu.

Īres tirgus 2014.gada otrajā ceturksnī ir bijis diezgan aktīvs. Priekšroka tiek dota dzīvokļiem jaunajos projektos un renovētos namos, taču interese par dzīvokļiem Vecrīgā ir salīdzinoši maza, teikts nekustamo īpašumu kompānijas “Ober-Haus” mājokļu tirgus pārskatā.

Gan vietējie, gan ārvalstu klienti galvenokārt interesējas par dzīvokļiem cenu kategorijā līdz 500 eiro mēnesī plus komunālie maksājumi.

Vietējie klienti pārsvarā interesējas par divu līdz trīs istabu dzīvokļiem centrā – gan mēbelētiem, gan nemēbelētiem – cenu kategorijā no 300 eiro mēnesī līdz 500 eiro mēnesī plus komunālie maksājumi, savukārt ārvalstu klienti – par mēbelētiem divu līdz trīs istabu dzīvokļiem centrā cenu kategorijā no 500 eiro mēnesī līdz 1000 eiro mēnesī plus komunālie maksājumi.

Arī ārvalstu vēstniecības aktīvi meklē īres dzīvokļus – lielākoties nemēbelētus piecu līdz sešu istabu dzīvokļus Rīgas klusajā vai aktīvajā centrā, mazāk izvēlas Vecrīgu. Izskatāmā cenu kategorija – no 1500 līdz 2000 eiro mēnesī plus komunālie maksājumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Bus pievilcigaka cena Atbildēt

    bus pievilcigaka interese

  2. Lai būtu interese ir jāskatās arī uz cenu .

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+