Sports
Hokejs

Interese par Latvijas izlases gaitām ir zemākā kopš 2000. gada 0

foto – LETA

Latvijas hokeja izlases gaitām pasaules čempionātā šogad plānojusi sekot nepilna puse Latvijas iedzīvotāju, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Šī gada aprīlī veiktajā aptaujā noskaidrots, ka sekot līdzi Latvijas hokeja izlases spēlēm pasaules čempionātā plāno 46% iedzīvotāju. Savukārt vēl 48% iedzīvotāju to darīt nebija plānojuši.

Kā liecina aptaujas rezultāti, šogad iedzīvotāju interese par Latvijas izlases gaitām ir zemākā kopš 2000.gada.
Augstākā interese par izlases gaitām pasaules čempionātā hokejā bija 2001.gadā, kad sporta notikumam plānoja sekot 63% iedzīvotāju.

Latvijas izlase čempionātu iesākusi ar diviem optimismu veicinošiem mačiem, tomēr piedzīvojusi divus zaudējumus – 1:2 papildlaikā pret Zviedriju un 3:4 pēcspēles metienos pret Čehiju.

Saistītie raksti

Šodien Latvijas izlase tiksies ar Krievijas valstsvienību. Krievija vispirms ar 0:3 piekāpās Čehijai, bet svētdien ar rezultātu 6:4 trešajā trešdaļā salauza Kazahstānas pretestību.

Abas izlases līdz šim pasaules čempionātos augstākajā divīzijā savā starpā tikušās septiņas reizes un Latvija piedzīvojusi piecus zaudējumus. Latvija uzvarēja 2000. un 2003.gada čempionātos, bet nākamajos četros mačos piedzīvojusi zaudējumus, turklāt visus ar vismaz trīs vārtu pārsvaru. Iepriekšējo reizi vienības sacentās 2014.gadā, kad Krieviju pirmo sezonu vadīja Znaroks un Vītoliņš, toreiz Latvijai zaudējot ar 1:4.

LA.lv