×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
14. novembris, 2014
Drukāt

Interjera centrā “MC2” atklāta Baltijas Dizaina izstāde

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Interjera un delikatešu centrā “mc2” no piektdienas, 14. novembra, līdz 31. decembrim būs apskatāma Baltijas Dizaina izstāde, vēsta rīkotāji.

Unikālā ekspozīcija apvieno vairāk nekā 50 starptautiski atzītu Baltijas dizaineru sasniegumus un kvalitatīvākos dizaina risinājumus, apvienojot tos ar vēl topošo meistaru darbiem no Latvijas Mākslas akadēmijas un Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas.

“Izstādes mērķis ir līdzās kvalitatīvākajiem un labākajiem pasaules mēbeļu un interjera zīmoliem parādīt Baltijas dizaineru sasniegumus. Šobrīd Baltijas reģionā rūpnieciskais dizains eksistē un ir sevi nopietni pieteicis tirgū, tomēr nezinātājam apskatīt un aptaustīt to ir sarežģītāk. Tādēļ radās ideja par unikālas ekspozīcijas veidošanu, kas apvienotu visu trīs Baltijas valstu veiksmīgākos dizaina risinājumus vienuviet,” par ideju stāsta Interjera un delikatešu centra mc2 direktore Ārija Avota.

“Ne vien pārtikas nozarē, kuru Latvijas patērētājs jau tradicionāli uzskata par vietējiem ražojumiem bagātu, bet arī citās – piemēram, mēbeļu un interjera dizainā, mēbeļu ražošanā – ir unikāli un lieliski pašmāju darinājumi, par kuriem zinām maz, lai neteiktu, ka neko. Katra dizaina priekšmeta atzīmēšana ar “Latvijas Labums” zīmi palīdzēs patērētājiem atpazīt un izvēlēties vietējo ražojumu,” atzīmē Jānis Endziņš, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs un sociālās kampaņas “Latvijas Labums” iniciators.

Dodot iespēju ikvienam interesentam iepazīties ar Baltijas dizaina veidotājiem tuvāk, 27. novembra pēcpusdienā, paredzēta radošā satikšanās ar kolekciju autoriem, bet 11. decembrī – dizaineru darbu izsole.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+