×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
4. decembris, 2015
Drukāt

Interneta hits: četrgadīga meitenīte vada milzu kravas auto

Kadrs no videoKadrs no video

Neaprēķināms bērns un radio vadāma 18 tonnu smaga kravas automašīna. Volvo Trucks jaunākajā filmā “Look who’s driving” četrgadīgā Sofija un Volvo FMX piedalās vissarežģītākajā pārbaudījumā, kas līdz šim īstenots reālos apstākļos uzņemtajās Live Test filmās. Šī īsfilma turpina iepriekš lieliskus panākumus guvušajās filmās “The Epic Split” un “The Hamster Stunt” iesākto.

Volvo Trucks jaunākajā Live Test “Look who’s driving”, sērijas īsfilmā redzam, kā četrgadīgā Sofija ar tālvadības pulti būvlaukumā vada 18 tonnu smago Volvo FMX. Gada laikā kravas automašīna ir ieguvusi vairākas jaunas funkcijas, un izmēģinājuma mērķis ir parādīt, cik daudz tā spēj izturēt un kā tā spēj pieveikt pat vissarežģītākos apstākļus.

“Lai parādītu visas kravas automašīnas iespējas, mēs gribam to iesaistīt īstā pārbaudījumā. Kurš izmēģinātājs gan varētu būt tik pārdrošs kā četrgadīgs bērns?” jautā Rikards Fritcs (Ricard Fritz), Volvo Trucks viceprezidents.

Filmā Sofija vada kravas automašīnu būvlaukumā, un kravas automašīnas pārvietošanās nav paredzama: cita starpā kravas automašīnai jārāpjas augšup pa stāvu, staignu nogāzi, pēc tam jāripo lejup 360 grādu leņķī.

“Izmēģinājums neapšaubāmi parāda kravas automašīnas spēju pārvarēt visekstrēmākos apstākļus. Lai tas notiktu, kravas automašīnas funkcijas papildina jaunā automātiskā saķeres kontrole, kas nodrošina vienmērīgu gaitu pat izteikti slīpās nogāzēs un staignās virsmās. Tā ir arī īpaši izturīga, ko nodrošina nepārspējamā kabīnes konstrukcija ar stiprajiem priekšējiem stūriem un stiprinātu atbalstrāmi,” stāsta Gunnars Eliasons (Gunnar Eliasson), Volvo Trucks izplatīšanas vadītājs.

Šī īsfilma ir jaunākā filma pasaulē populārajā Volvo Trucks reālos apstākļos uzņemto filmu seriālā, kur ir tādas filmas kā “The Epic Split” un “The Hamster Stunt”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+