×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
14. augusts, 2012
Drukāt

Internetā krāpjas ar viltus ceļojumu atlaižu kuponiem

Policijā vērsušies vairāki iedzīvotāji, kuri atlaižu kuponu portālos iegādājās ceļojumus, taču pakalpojumu nesaņēma, aģentūrai BNS pavēstīja Rīgas reģiona pārvaldes Preses un sabiedrisko attiecību sektora vecākā speciāliste Daiga Kondrāte.

Viņa sacīja, ka Rīgas reģiona policijas darbinieki pagājušajā nedēļā saņēma vairāk nekā 25 iesniegumus no iedzīvotājiem, kuri bija iegādājušies viltus ceļojumu kuponus dažādos portālos. Atlaižu kuponu portāli cilvēkiem piedāvāja iegādāties tūrisma braucienus uz dažādām Eiropas valstīm.

Kriminālpolicijas darbinieki noskaidroja, ka iedzīvotāji iegādājās ceļojumus par 50 līdz 340 latiem. Likumsargi aizdomās par krāpšanu 10.augustā aizturēja 1980.gadā dzimušu vīrieti.

Policija neatklāj, kuros interneta portālos iedzīvotāji iegādājušies viltus atlaižu kuponus. Aģentūras BNS rīcībā esošā informācija liecina, ka tie ir uzņēmumam “Izdevīgi pirkumi” piederošie www.orangelife.lv un www.kupon.lv.

Rīgas policijas darbinieki turpina izmeklēšanu un aicina iedzīvotājus uzmanīties no viltus kuponu iegādes. Tāpat policija lūdz atsaukties citus cietušos.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) aizliedza uzņēmumam “Izdevīgi pirkumi” piederošajiem kolektīvās iepirkšanās portāliem www.orangelife.lv un www.kupon.lv sniegt komplekso tūrisma pakalpojumu reklāmas, ka arī iespēju iegādāties šos kuponus.

Vairāki cilvēki konsultējušies pie PTAC speciālistiem par situāciju, kas izveidojusies, ka iegādāti ceļojumi ar autobusu uz dažādiem galamērķiem kolektīvās iepirkšanās portālos www.orangelife.lv un www. kupon.lv. No saņemtajām patērētāju sūdzībām izriet, ka patērētājiem, kas minētajās vietnēs ir iegādājušies kuponus par tūrisma pakalpojumu saņemšanu, no patērētāja neatkarīgu iemeslu dēļ komersants vienpusēji maina ceļojumu maršrutu vai pakalpojumi netiek sniegti vispār, kā arī patērētājiem netiek atmaksāta samaksātā pakalpojumu maksa.

“Lursoft” informācija liecina, ka kompānija “Izdevīgi pirkumi” dibināta 2011.gadā un tās pamatkapitāls ir 4002 lati. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir kāda Krievijas privātpersona.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+