Mobilā versija
-0.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Svētdiena, 4. decembris, 2016
3. novembris, 2014
Drukāt

Interneta vietne “Ask.fm” turpmāk būs bāzēta nevis Latvijā, bet Īrijā

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijā līdz šim bāzētā sociālā tīkla “Ask.fm” jaunā galvenā mītne atradīsies Īrijā, vēstīja vietne “Business Insider”, atsaucoties uz laikrakstu “Financial Times”.

Latvijā izveidotās vietnes īpašnieka kontrolpaketi augustā iegādājies ASV uzņēmums “AC/InterActiveCorp” (IAC), kuru kontrolē uzņēmējs Berijs Dillers un kurš plāno “Ask.fm” turpmāk bāzēt uzņēmuma galvenajā mītnē Dublinā.

“Ask.fm” dibinātāji Iļja un Marks Terebini, kas iepriekš paziņoja, ka krituši plašsaziņas līdzekļu nežēlastībā, vairs nav īpašnieku vidū.

2013.gadā “Business Insider” vēstīja, ka “Ask.fm” ir apmēram 65 miljoni lietotāju, no kuriem puse nav sasniegusi pilngadību. Saistībā ar emocionālo teroru vietnē pašnāvību izdarījuši vismaz deviņi pusaudži.

“Ask.com”, kas agrāk bija pazīstama kā “Ask Jeeves”, ir interneta meklētājs, kas darbojas pēc jautājumu un atbilžu principa.

2010.gadā izveidotais Latvijā bāzētais portāls “Ask.fm” ir viens no populārākajiem sociālajiem tīkliem pasaulē. Vietne, kurā anonīmi var uzdot jautājumus un uz tiem sniegt atbildes, ticis vainots vairāku pusaudžu pašnāvības ASV, Lielbritānijā, Īrijā un citās valstīs.

Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons iepriekšējos vietnes īpašniekus par pasivitāti centienos novērst emocionālo teroru vietnē.

Savukārt jaunais ģenerāldirektors Dags Līdss ir paziņojis, ka terorizēšana tiešsaistē šajā vietnē ir pagātnē, jo jaunie īpašnieki investējot miljonos mērāmas summas, lai uzlabotu vidi vietnē, un ir parakstījuši uzlabotu vienošanos par drošības standartiem.

“Financial Times” vēstīja, ka “Ask.fm” uzlabos savu politiku un lietošanas noteikumus, kā arī vietnei būs pieejami “tiesību eksperta” pakalpojumi, lai tā varētu risināt strīdus ar policiju.

Tiek vēstīts, ka IAC, kam pieder arī iepazīšanās lietojumprogrammas “Tinder” un “OkCupid”, ir piesaistījusi darbam “Ask.fm” arī Lielbritānijas valdības bērnu aizsardzības dienesta darbinieci Eniju Malinsu un interneta meklētāja “Yahoo” bijušo drošības eksperti Ketrīnu Deivisu Teitelbaumu.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+