Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
5. janvāris, 2016
Drukāt

Internets Latvijā – pasaules desmitniekā

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Latvija kā vienīgā no Baltijas iekļuvusi to 10 valstu topā, kas iedzīvotājiem nodrošina labāko fiksēto platjoslas internetu ar ātrumu virs 25 megabitiem sekundē.

Latvija pasaulē ieņem ceturto, bet Eiropā – trešo vietu. Pētījumu veikusi starptautiskā interneta tehnoloģiju kompānija “Akamai Technologies”. Pirmās trīs vietas ieņem Zviedrija, Norvēģija un Dienvidkoreja, bet Latvija aiz sevis atstājusi Honkongu, Šveici, Japānu, kā arī Nīderlandi. Internetu ar ātrumu virs 25 Mbps Latvijā lieto 14% gadījumu, kas ir ceturtais labākais rādītājs pasaulē. “Nešaubīgi varam teikt, ka kopumā Latvijai ir ne vien Baltijā, bet arī Eiropā labākā interneta infrastruktūra, tāpēc būtiski, lai uzņēmumi un valsts institūcijas aktīvāk izmantotu ātrā interneta priekšrocības,” pētījuma rezultātus komentē “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+