×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
24. jūlijs, 2013
Drukāt

Internets uzvar televīzijas?


Foto-LETAFoto-LETA

Otrdien, 23.jūlijā, līdz galam atrisinājās neskaidrības ar Eiropas U-20 basketbola čempionāta finālspēles translāciju jeb, precīzāk, tās trūkumu Latvijas televīzijās.

 

FIBA Eiropas nodaļa lakoniski atbildēja, ka translācijas tiesības tikušas pārdotas portālam “Delfi”, savukārt tā galvenais redaktors Ingus Bērziņš izteica pārsteigumu, kā šis fakts varējis palikt nepamanīts. Jautāts, vai sabiedrības un politiķu uzbrukumi sabiedriskajai televīzijai par it kā nenodrošināto translāciju nav likuši apsvērt iespēju paskaidrot aizkaitinātajiem skatītājiem, ka LTV nevarēja rādīt spēli, kuras translācijas tiesības jau pārdotas, viņš norādīja, ka “Delfi” trīs dienas aktīvi informējuši par savām unikālajām raidīšanas tiesībām, un “nesaprotu, ko mēs varējām darīt vairāk”. Savukārt pārmetumus par slikto redzamību I. Bērziņš noraidīja, sakot, ka “Delfi” izdarījuši “fantastisku darbu – tik daudz apsveikumu un pateicību neesmu saņēmis visā savā žurnālista dzīvē, bet par interneta sniedzēju pakalpojumiem katrās mājās mēs nevaram atbildēt”.

Iespējams, ir vietā sasaukt ja ne gluži Saeimas komisijas, tad vismaz Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes sēdi, lai vienotos par sabiedriskā medija reaģēšanas kārtību uz aktuāliem notikumiem. Šīs translācijas iegāde apliecina, ka “Delfi” reaģēja straujāk, diemžēl ievērojama daļa potenciālo skatītāju tādējādi spēli neredzēja.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+