×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
22. februāris, 2017
Drukāt

Internetveikalā pasūtītā sapņu soma pačib kā nebijusi (5)

Foto no skaties.lvFoto no skaties.lv

Ieraugot kādā no internetveikaliem savu sapņu somu par izdevīgu cenu, Mudīte, daudz nedomājot, pasūtīja kāroto. Nodomājusi, – ja jau pasūta vienu lietu, tad pievienos groziņā vēl citas preces. Sieviete pasta sūtījumu saņēmusi, bet sapņu soma tā arī nav atnākusi.

Izrādās, soma muitas kontrolē aizturēta uz aizdomu pamata – viltojums. Muitas pārstāvji saskata nepārprotamu līdzību ar daudziem zināmā zīmola “Luis Vuitoin” produkciju.

Sieviete uzskata, ka tiek tērēti valsts resursi, jo soma nav viltojums.

Modes dizainers Deniss Ševeļevs komentē, ka pat tad, ja dizains neatgādina konkrēta zīmola somu, šīs līdzības tik un tā veido iespaidu par konkrētā zīmola preci.

“Likums, kas saistīts ar viltojumiem, kurus nedrīkst ne tikai pārdot, ražot, bet arī iegādāties, un tu kā pircējs, ka esi iegādājies, tad vari līdz cietumam pat aiziet,” par normām citviet stāstīja modes dizainers.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. te vispār kaut kas ir pārprasts – kāda huja pēc jāprasa ražotājam, vai šī ir īsta soma? ko ta ņems in atzīs par īstu in iekasēs nodokli no 5000eur?

 2. Izlasiet vēlreiz šo tekstu un padomājiet loģiski, ja kādam vēl smadzenes prot domāt…..
  “Modes dizainers Deniss Ševeļevs komentē, ka pat tad, ja dizains neatgādina konkrēta zīmola somu, šīs līdzības tik un tā veido iespaidu par konkrētā zīmola preci.”
  Salīdzinājumam – divi cilvēki ir atšķirīgi, bet līdzības ar piederību cilvēku kopai tomēr pastāv, kā nekā katram 2 rokas un kājas un ķermenis pārklāts ar ādu (aizdomīgi līdzīgu politiski nozīmīgas personas ādai) – viss skaidrs, viltojums, tad nu uzsitam uz pieres attiecīgu zīmogu un nododam utilizācijai, vai tā???
  Ja nopietni, tad izskatās ka tas tiek darīts kāda interesēs, jo nevar aizliegt no viena un tā paša materiāla ražot priekšmetus, jo agri vai vēlu, kāda detaļa var būt vizuāli līdzīga pat bez iepriekšēja nodoma, jo dizainera zemapziņā ir apgrozījusies kāda iepatikusies aksesuāra forma vai krāsa, bet radošā proces laikā izpeld apziņā kā jauna ideja. Tad jau iznāk ka visi pavāri ir krimināli sodāmi, jo zupu vāra no vienādām sastāvdaļām un ar vienu un to pašu nosaukumu.
  Konkrētā gadījumā ir pilnīgi skaidrs, ka somiņa ir iepatikusies muitniecei, kādēļ gan nepaziņot par viltojumu un nesavākt bez maksas. Ja es kļūdos, tad pierādiet to un informējiet kur palika konkrētā prece un kā ir kompensēts zaudējums pircējam, kurš preci ir iegādājies oficiālā interneta veikalā.

 3. Mani kā pircēju visa šī jezga absolūti neinteresē! Es maksāju un par to gribu saņemt pakalpojumu. Ja kādam ir pretenzijas, lai tiek galā ar pārdevēju!

Draugiem Facebook Twitter Google+