×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
7. janvāris, 2013
Drukāt

Intīma problēma… (1)

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

LA.LV lasītāja jautā: “Situācija ir tāda ka esmu precējusie,s bet vīrs pirms trīs mēnešiem aizgāja pie citas. It kā bija tagad atnācis atpakaļ un, protams, ka mums bija sekss.

Vīram uz dzimumlocekļa galiņa bija sametušās sarkanas pumpiņas, pēc tam it kā viņas pazuda, bet ādiņa bija apsārtusi un teica ka sūrstot. Un tā neesot pirmo reizi, bet pirms aizgāja pie citas, nekas tāds nebija. Pēc seksa ar viņu arī man pašai drusku sūrst. Esmu stāvoklī un tas mani satrauc. Pēc tās reizes arī pašai ir atkal diezgan liela smērēšanās. Varbūt varat pateikt, kas tas varētu būt un vai tas varētu kaitēt grūtniecībai?”

 

Atbild ginekoloģe Daiga Baranovska: “Kā jūs varat noprast, šādās situācijās diagnozes nevar noteikt bez pacienta apskates un analīžu veikšanas. Jo īpaši, ja jūs esat grūtniece. Pēc aprakstītā stāsta varētu iedomāties, ka varbūt pie vainas ir maksts sēnīte, bet tā ir tikai “darba versija”. Lai nebūtu lieka mocīšanās neauglīgās pārdomās un galu galā situācija laicīgi un kvalitatīvi tiktu atrisināta gan jums, gan vīram, dodieties pēc iespējas ātrāk pie sava ārsta. Bez tam, ja jums grūtniecības laikā ir smērējoši izdalījumi, tas būtu pamats arī ārpuskārtas US izmeklēšanai, lai pārliecinātos, ka ar mazuļa attīstību un grūtniecības norisi viss ir kārtībā.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+