×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
9. jūnijs, 2015
Drukāt

Kur nopirkt krūšturi lielām krūtīm? (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Man ir lielas krūtis, tāpēc diezgan grūti atrast piemērotu krūšturi. To vēlos no kokvilnas, nevis sintētiska materiāla. Kur šādu krūšturi varētu pasūtīt vai nopirkt?” AIJA D. JUMPRAVĀ

Krūšturus pēc individuāla pasūtījuma izgatavo šūšanas darbnīcā “Stila laboratorija” (Rīgā, A. Čaka ielā 24). Vispirms jāsazinās ar meistari Nadeždu Daņilovu (tālrunis 29699943), lai izklāstītu savas vēlmes un vienotos par tikšanos. Pēc tam jādodas uz darbnīcu, vēlams, līdzi ņemot kādu no saviem krūšturiem, kura modelis šķiet vispiemērotākais. Meistare stāsta, ka šā veļas gabala konstruēšana ir diezgan sarežģīta, tāpēc lieti noderēs paraugs un būs nepieciešamas vairākas pielaikošanas. Krūšturus šuj no kokvilnas, trikotāžas un citiem materiāliem. Pasūtījumu izpilda aptuveni mēneša laikā, bet par uzšūto veļas gabalu jāmaksā 70–80 eiro.

Ja šis pakalpojums šķiet par dārgu, kokvilnas krūšturus var iegādāties veikalā “Tonus Elast” (Rīgā, Miera ielā 55/57), kas atrodas netālu no Dzemdību nama. Patlaban pārdošanā ir 80 G un 85 G izmēra kokvilnas izstrādājumi baltā, melnā un miesas krāsā, bet cenas svārstās no 8 līdz 14 eiro.

Liela izmēra krūšturus (80. izmēra) var iegādāties veikalos “Lindex” un “H&M”, bet tie ražoti no sintētiskajiem materiāliem. Ja gribas vienīgi no kokvilnas šūtos, iespējams, var meklēt arī Rīgas Centrāltirgū.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vēl var pasūtīt Vācijas internetveikalos. Ja labi pameklē, tad ļoti kvalitatīvus produktus var dabūt par cenu kura līdzvērtīga centrālturgus cenai. Tiesa, vienuviet tad jāpērk vairāki gabali, jo sūtīšanas izmaksas vienam vai pieciem gabaliem būs vienādas.

  2. Centrltirgū ,tur pādod gan kokvilnas,bet tie ir visstakie mēs.i.,ne formas un netura arī,krūtis tajos lidzinās pankūkām.
    Lindex-ā gadās arī kokvilnas,padargi ,bet labi.

Draugiem Facebook Twitter Google+