Uncategorized

Intriga par Agneses Zeltiņas attiecību statusu saglabājas 0

Foto – Leta

Žurnāla “Privātā Dzīve” rīcībā nonākusi informācija, ka laikā, kamēr aktrise un rotaslietu zīmola “SoulStoneS by Agnese Zeltina” īpašniece un LNT raidījuma “Košākai dzīvei” vadītāja Agnese Zeltiņa (45) atrodas Latvijā, pie viņas drauga, uzņēmēja Rūdolfa Brēmaņa (33) Apvienotajos Arābu Emirātos viesojusies kāda cita blondīne. Viņa esot saņēmusi uzņēmēja ielūgumu un abi kopā labi pavadījuši laiku. Turklāt sievietei radies iespaids, ka Rūdolfs Brēmanis ir no attiecībām brīvs vīrietis.

Agnese Zeltiņa no jebkādiem komentāriem par privāto dzīve atteicās, bet Rūdolfs Brēmanis norāda, ka viņa attiecībās ar aktrisi nekas nav mainījies un fakts par citu blondīnu ir klaji meli.

Aktrises un uzņēmēja attiecības sākās pirms četriem gadiem un šo gadu laikā Agnese Zeltiņa dzīvoja gan Latvijā, gan Apvienotajos Arābu Emirātos, kur līdz šā gada sākumam Rūdolfs Brēmanis strādāja Latvijas vēstniecībā Abū Dabī. Februāra sākumā viņš Rīgā nodibināja uzņēmumu, kas veicinās arābu investīcijas Latvijā.

Līdz šim aktrisei attiecībās viss nav ritējis gludi. Ilgu laiku sabiedrībai tika slēpts, kas ir aktrises meitas Marijas Romijas (22) tēvs. Sava tēva vārdu atklāja pati Marija, jo Ričards Binde (47) ir sens Marijas dzīvesbiedra un meitas Mīlas Jasmīnas tēva Inta Jansona draugs. No 2001. līdz 2007. gadam aktrise bija precējusies ar radio DJ Aleksu Dubasu (45) ar kuru laulībā dzimis dēls Robijs (14). Pēc tam divus gadus Agnesi Zeltiņu vienoja romantiskas attiecības ar režisoru Miku Ozoliņu (32), par kurām pēcāk presei izteikusies: “Man ir ļoti žēl, ka esmu bijusi kopā ar Miku – no manas puses tās bija patiesas jūtas, un man likās, ka arī viņam tādas ir. Ļoti negribas atzīt, ka tu esi izmantota.”

LA.lv