×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
11. aprīlis, 2017
Drukāt

Invalīdu automašīnā iestumj ezerā un noslīcina (1)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Ilustratīvs attēls

Prokuratūra Kuldīgas rajona tiesai nodevusi krimināllietu par vīrieša slepkavību, apzināti iestumjot automašīnu ar tajā esošo cietušo ezerā.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai, 2015.gada 4.novembrī apsūdzētais kopā ar cietušo un vēl diviem vīriešiem, pārvietojoties ar cietušā automašīnu pa kādu Kuldīgas novada pagasta teritoriju, lietoja alkoholiskos dzērienus. Izcēlās strīds, kura laikā cietušais apsūdzētajam pārmeta, ka viņš nodedzinājis viņa garāžu, informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina.

Apsūdzētais strīda laikā draudēja cietušajam nodarīt miesas bojājumus. Vienam no automašīnā sēdošajiem vīriešiem apsūdzētais stāstīja, ka vēlas dabūt nazi, jo grib aizvest cietušo uz mežu, pārgriezt viņam kaklu un aizdedzināt cietušā automašīnu, taču vīrietim izdevās viņu atrunāt no šo darbību veikšanas.

Atgriezušies pagasta centrā, pie cietušā automašīnas stūres apsēdās apsūdzētais, bet cietušais automašīnā sēdēja priekšējā pasažiera sēdeklī.

Ņemot vērā automašīnai nodarīto tehnisko bojājumu, abi iepriekš minētie līdzbraucēji to stūma, lai iedarbinātu, taču nesekmīgi, tāpēc palaida to vaļā un palika stāvam pagasta centrā.

Apsūdzētais mašīnu turpināja stumt viens pats. Atriebības motīvu un dusmu vadīts apsūdzētais pagrieza automašīnas stūri kāda ezera virzienā un transportlīdzeklis ar cietušo vīrieti ieripoja ūdenstilpnē. Cietušais tobrīd atradās alkohola reibumā, taču prokuratūra promiļu lielumu neprecizē.

Cietušā nāve iestājās no noslīkšanas ūdenī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+