×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
4. augusts, 2015
Drukāt

Ždanoka invalīdu stāvvietas izmantošanu noraksta uz izklaidību (8)

zdanoka-stavvieta

Dodoties atzīmēt sarkanās armijas ienākšanu Jelgavā, Eiropas Parlamenta deputātes Tatjanas Ždanokas “Volvo” markas auto Jelgavas RAF rajonā bija apstājies invalīdiem paredzētā autostāvvietā pie “Rimi” veikala.

Sociālā tīkla “Twitter” lietotājs Mārtiņš Jansons 31. jūlijā eiroparlamentārietes šofera rīcību bija iemūžinājis ar telefona fotokameru. Uzņemtajās fotogrāfijās gan nevar pateikt, kurš no daudzajiem (trīs palīgi Briselē, septiņi – Latvijā) T. Ždanokas palīgiem bijis pie stūres. Eiroparlamentāriete arī neatklāja “LA”, kurš bijis pie stūres, jo viņas ieskatā tas neesot svarīgi.

M. Jansons stāsta, ka ievērojis šo invalīdu stāvvietā atstāto auto un pārliecinājies, ka tā priekšējā logā nav izvietots invaliditāti apliecinošs dokuments, kā to nosaka pastāvošā kārtība. Viņš novērojis, ka T. Ždanoka veikalā bijusi ne vairāk par piecām līdz septiņām minūtēm, taču, pēc viņa domām, tas nevar būt arguments, lai izmantotu cilvēkiem ar invaliditāti paredzēto autostāvvietu pie ieejas veikalā. “Mana attieksme pret cilvēkiem, kas atļaujas šādi rīkoties, maigi sakot, ir nosodoša. Šajā gadījumā visu vēl vairāk pastiprina fakts, ka to atļāvusies tautas priekšstāve, kas, cita starpā, pārstāv mūsu valsti Eiropā. Vai Briselē Ždanokas kundze vai viņas palīgi rīkojas tāpat?” retoriski jautā Mārtiņš.

Lūgta komentēt nepatīkamo rīcību, T. Ždanoka pauda nožēlu, ka viņas mašīna bijusi novietota cilvēkiem ar invaliditāti paredzētajā stāvvietā. “Es, kā daudzi matemātiķi, esmu izklaidīgs cilvēks, tāpēc nevadu automašīnu. Tāpēc arī nepamanīju, ka mašīna tika novietota invalīdu stāvvietā. Turklāt pirmo reizi mūžā biju šajā vietā,” īsziņā uz “LA” jautājumu atbildēja eiroparlamentāriete. Pēc viņas vārdiem, viņas šoferim notikušais bijis “izņēmuma gadījums” un solīja, ka viņas palīgs vairs šādi nerīkošoties.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Visiem skatīties filmu par Steve Jobs – tas vienmēr parīkojās uz invalidu stāvvietas – un ko jus APPLe tagad nepirksiet? Es pats esmu invalids, dažreiz ari besij ara, bet 5-7 minutes var pagaidīt, un pie ta blakus ira vel vieta tajā bildē. Nav te ko pust ara….

 2. Tā notiek, kad par Krieviju vien domā.

 3. Nevis dēļ izklaidības, bet aiz izklaidības!
  dēļ pamatā lieto ar šādu nozīmi: norāda uz to, kā labā, kā interesēs kas notiek vai tiek darīts; norāda uz nolūku.
  Iemesla, cēloņa nozīmē lieto reti, turklāt – aiz lietvārda.

 4. tur nu gan ir jābūt īpaši apdāvinātam lai nepamanītu un nezinātu ka lielākajā daļā veikalu invalīdu stāvvietas ir pie paša ieejas un ļoti pamanāmi marķētas.

 5. Ka izklaidīgs cilvēks, kurs neredz zīmējumu invalīdiem, spēj lemt Eiropas un Latvijas likteni? Varbūt tomēr agrīns simptoms , ka sākusies kāda vecuma slimība?

 6. Neapvaino invalīdus! Morāls kroplis nav invalīds

 7. Latviju kremlim atdot – tur nav izklaidīga !

 8. ka koloniste ar savām privilegijām.

Draugiem Facebook Twitter Google+